قاسمی و کریم‌فر فینالیست شدند - مهدیزاده در رده‌بندی

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، در روز دوم این رقابت ها و در وزن ۸۵ مجتبی کریم فر در دور نخست کنستانتین از روسیه را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر زانژار از قزاقستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

کریم فر در این دیدار نیز با نتیجه ۸ بر صفر از سد موتساگولیف از قزاقستان گذشت و راهی دیدار فینال شد. کریم فر در دیدار فینال به مصاف نورسلطان تورسینوف قهرمان آسیا از قزاقستان می رود. شایان ذکر است تورسینوف در دیدار ماقبل فینال برابر ساسونوفسکی دارنده مدال نقره ۲۰۱۵ جهان در وزن ۸۰ کیلوگرم به پیروزی رسیده بود.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امیر قاسمی منجزی در دور نخست با ضربه فنی تالگات از قزاقستان را ضربه فنی کرد وی در دور بعد الکساندر استیمیر از روسیه را در ۳۰ ثانیه با ضربه فنی پشت سر گذاشت و در دیدار نیمه نهایی نیز با نتیجه ۶ بر صفر مقابل ددیک قهرمان دانشجویان جهان از اوکراین به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در این دیدار نورماخان تینالیف دارنده مدال برنز جهان، قهرمان بازی های آسیایی و قهرمان سال ۲۰۱۵ آسیا از قزاقستان است.

در همین وزن بهنام مهدی زاده در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر آنتون از آذربایجان را مغلوب کرد وی در دور دوم نیز کنیستا از لیتوانی را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد اما در دور سوم مقابل تنالیف قزاقستانی ۸ بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور وی در دیدار فینال، مهدی زاده به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه نیز با نتیجه ۸ بر صفر بین لی از چین را شکست داد تا برای کسب مدال برنز به مصاف ازویادزه از گرجستان برود.

در روز نخست این رقابت ها نیز تیم ایران توسط رامین طاهری و مهدی زودآشنا در اوزان ۷۵ و ۹۸ کیلوگرم صاحب مدال برنز شده بود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه