فینالیست‌های وزن‌های 57 و 61 کیلوگرم مشخص شدند

مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی-قزوین

نتایج دور سوم کشتی فرنگی و آزاد و دور چهارم کشتی آزاد رقابت های روز نخست مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.

فینالیست‌های وزن‌های 57 و 61 کیلوگرم مشخص شدند - تصویر 1
به گزارش سرویس ورزشی برنا، روز نخست مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از صبح امروز در سالن شهید بابایی شهرستان قزوین در حال برگزاری است.

به این ترتیب در وزن 57 کیلوگرم حسن رحیمی و یونس سرمستی و در وزن 61 کیلوگرم مسعود اسماعیل پور و حسن مرادقلی مشخص شدند.

نتایج دور سوم کشتی فرنگی و آزاد و دور چهارم کشتی آزاد این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

دور سوم:

80 کیلوگرم:
حبیب اله اخلاقی (خوزستان)- میلاد خسروی (لرستان)، برنده (صفر- 5 ضربه فنی)
فرشاد علیزاده (تهران)، برنده - یوسف قادریان (البرز) (یک – یک)

85 کیلوگرم:
سامان عزیزی (کردستان)- حسین نوری (البرز)، برنده (2- 3)
مجتبی کریم فر (استراحت)

98 کیلوگرم:
مهدی علیاری (تهران)، برنده- سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان) (3- صفر)
مهدی زود آشنا (لرستان)- داود عابدین زاده (تهران)، برنده (صفر- 4)
قاسم رضایی (مازندران)، برنده - مجید علیاری (تهران) (4- صفر)

130 کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده (تهران)، برنده - امیرحسین شربیانی (تهران) (4 – صفر ضربه فنی)
مهدی نوری (اردبیل)، برنده - امیر قاسمی منجزی (خوزستان) (1- 1)

کشتی آزاد:

دور سوم:

57 کیلوگرم:
حسن رحیمی (تهران)، برنده – مظاهر شربتی (گلستان) (شربتی حاضر نشد)
یاسر حیدرقلی نژاد (گلستان)- امید جلالی بهار (البرز)، برنده (صفر- 4 ضربه فنی)
یونس سرمستی (آذربایجان شرقی)- استراحت

61 کیلوگرم:
حسن مرادقلی (تهران)، برنده- عباس دباغی (مازندران) (12- 6)
بهنام احسان پور (مازندران)- مسعود اسماعیل پور (مازندران)، برنده (صفر- 6)

65 کیلوگرم:
میثم نصیری (اردبیل)، برنده - محمد نادری (زنجان) (2 – 2)
حامد رشیدی (کرمانشاه)، برنده- علی اصغر جبلی (گلستان) (6- یک)
ابراهیم نصیری (مازندران)- محمد یوسفی (مازندران)، برنده (صفر- 4)

70 کیلوگرم:
محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – مصطفی حسین خانی (تهران)، برنده (صفر- 5 یگانه ادامه نداد)
نیما الهی قادی (مازندران)- سبحان محمدزاده (مازندران)، برنده (2- 6)
حمیدرضا زرین پیکر (تهران)- سعید داداش پور (مازندران)، برنده (1- 11)
ایمان رحمانی زاده (مازندران)- پیمان یاراحمدی (لرستان)، برنده (صفر- 10)
مرتضی گودرزی (مازندران)- استراحت

دور چهارم:

57 کیلوگرم:
امید جلالی بهار (البرز)- یونس سرمستی (آذربایجان شرقی)، برنده (2- 12)
یاسر حیدرقلی نژاد (گلستان)- حسن رحیمی (تهران)، برنده (1- 5)

61 کیلوگرم:
مسعود اسماعیل پور (مازندران)، برنده - عباس دباغی (مازندران) (5- صفر)
حسن مرادقلی (تهران)- استراحت

65 کیلوگرم:
محمد یوسفی (مازندران) – میثم نصیری (اردبیل)، برنده (صفر- 10)
حامد رشیدی (کرمانشاه) – استراحت

70 کیلوگرم:

مصطفی حسین خانی (تهران)، برنده - مرتضی گودرزی (مازندران) (7- صفر)
سعید داداش پور (مازندران)، برنده - سبحان محمد زاده (مازندران) (5- 2 ضربه فنی)
پیمان یاراحمدی (لرستان)- استراحت

قهرمانان اوزان چهارگانه کشتی آزاد و فرنگی امشب مشخص می شوند. رقابت های چهار وزن دوم فردا در سالن شهید بابایی قزوین برگزار می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه