عبدولی نقره گرفت، اخباری به مدال برنز رسید

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از سایت فدراسیون کشتی، در وزن 59 کیلوگرم سامان عبدولی در دور نخست با نتیجه 3- 2 از سد اورخان احمداف از آذربایجان گذشت. وی در دور بعد با نتیجه 3- 2 اوتا شینیبو از ژاپن را مغلوب کرد. عبدولی در دور سوم الکساندر کوستادینوف از بلغارستان را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله کامران ممدوف از آذربایجان را با نتیجه یک بر یک شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. عبدولی در این دیدار مقابل طالح ممدوف از آذربایجان با نتیجه 3- 1 مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 85 کیلوگرم داود اخباری در دور اول مقابل ایلیا اودویدچنکو از روسیه با نتیجه 8 - صفر پیروز شد. وی در دور بعد با نتیجه یک بر صفر مغلوب سامان طهماسبی از آذربایجان شد و با توجه به حضور طهماسبی در دیدار فینال، اخباری به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه آمر هرستانوویچ از اتریش را با نتیجه 11- 2 شکست داد و به دیدار رده بندی راه یافت. اخباری در این دیدار با نتیجه 6 - 1 پاتریک زابو از مجارستان را شکست داد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 71 کیلوگرم محمد توسلی در دور اول با نتیجه 8 – 2 میت نمس از صربستان را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه 10- 5 دیمیو ژادرایف از قزاقستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. حریف وی در این مرحله با نتیجه 7- 2 مغلوب رسول چونایف از آذربایجان شد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه 4- 1 مغلوب رستم علی اف از آذربایجان شد و به مقام پنجم رسید.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه