عاشورزاده و یعقوبی به نیمه نهایی رسیدند

مسابقات تکواندو آزاد کره - گیونگجو

فرزان عاشورزاده و ابوالفضل یعقوبی تكواندوكاران وزن 58- كیلوگرم كشورمان، با 4 پیروزی متوالی به مرحله نیمه نهایی مسابقات آزاد كره رسیدند.

عاشورزاده و یعقوبی به نیمه نهایی رسیدند - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، مسابقات تکواندو آزاد کره از دیروز (جمعه) به مدت 5 روز و با حضور 1770 ورزشکار در رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و نونهالان به میزبانی شهر "گیونکجو" کره جنوبی آغاز شده است. این رقابتها در کلاس G2 برگزار می شود و امتیاز آن در رنکینگ المپیکی ورزشکاران محاسبه خواهد شد.

در ادامه دومین روز مسابقات، فرزان عاشورزاده تكواندوكار وزن 58- كیلوگرم كشورمان، با 3 پیروزی برابر تكواندوكارانی از روسیه، ویتنام و تایلند راهی مرحله چهارم شد و به مصاف "استیپ جارلونی" از كرواسی (نفر سوم اروپا در سال 2009) رفت.

تكواندوكار طلایی ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا 2014، در این پیكار 19 بر یك به پیروزی رسید تا به مرحله نیمه نهایی این مسابقات برسد.

همچنین در آن سوی جدول وزن 58- كیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی دیگر نماینده ایران، پس از 3 پیروزی 20 بر 8، 18 بر 6 و 12 بر 3 برابر نمایندگان كشور میزبان، در چهارمین پیكار خود باز هم نماینده كره جنوبی را با نتیجه 12 بر 8 شكست داد تا او نیز همانند عاشورزاده به مرحله نیمه نهایی برسد.

بدین ترتیب هر دو نماینده كشورمان برای رسیدن به مرحله نهایی باید به مصاف تكواندوكارانی از كره جنوبی بروند و در صورت پیروزی، فینال رقابتهای وزن 58- كیلوگرم را دو ایرانی برگزار خواهند كرد.

صبح امروز مهدی اسحاقی در وزن 48- كیلوگرم نوجوانان به مدال طلا رسید و علیرضا نصرآزادانی تكواندوكار وزن 74- كیلوگرم بزرگسالان نیز به مدال برنز دست یافت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه