طرز تهیه و روش آماده سازی اسنک قارچ و جعفری مناسب برای گیاهخواران و افراد وگان. مواد لازم برای تهیه ی اسنک قارچ و جعفری:. قارچ 250 گرم. سیر 5 حبه. روغن زیتون 5 قاشق غذاخوری. نان تست 10 عدد. جعفری خرد شده 5 قاشق غذاخوری. آبلیمو 1 قاشق چایخوری. نمک و فلفل مقدار لازم. طرز تهیه ی اسنک قارچ و جعفری :. روغن زیتون را داخل ماهیتابه ای بریزید و روی حرارت ملایم قرار دهید تا گرم شود، سیرهای خرد شده را به روغن اضافه کنید و کمی تفت دهید تا سیرها نرم شوند. قارچ ها را به صورت ورقه ای خرد کنید و به سیر اضاف ...

طرز تهیه و روش آماده سازی اسنک قارچ و جعفری مناسب برای گیاهخواران و افراد وگان

طرز تهیه ی اسنک قارچ و جعفری

طرز تهیه ی اسنک قارچ و جعفری

مواد لازم برای تهیه ی اسنک قارچ و جعفری:

قارچ 250 گرم
سیر 5 حبه
روغن زیتون 5 قاشق غذاخوری
نان تست 10 عدد
جعفری خرد شده 5 قاشق غذاخوری
آبلیمو 1 قاشق چایخوری
نمک و فلفل مقدار لازم

طرز تهیه ی اسنک قارچ و جعفری :

روغن زیتون را داخل ماهیتابه ای بریزید و روی حرارت ملایم قرار دهید تا گرم شود، سیرهای خرد شده را به روغن اضافه کنید و کمی تفت دهید تا سیرها نرم شوند.

قارچ ها را به صورت ورقه ای خرد کنید و به سیر اضافه نمایید ، حرارت را را زیاد کنید و تفت دهید تا آب قارچ کشیده شود سپس جعفری خرد شده ، آبلیمو ، نمک و فلفل را اضافه کنید و از روی حرارت بردارید.

نان های تست را داخل سینی فر بچینید ، حرارت بالای فر را روشن کنید و سینی را داخل فر قرار دهید تا نان ها طلایی شوند ، برگردانید تا طرف دیگر نان نیز برشته شود ( می توانید روی نان ها را با روغن زیتون یا روغن با طعم سیر برس بکشید ) .

پس از اینکه نان های تست آماده شدند در ظرف بگذارید ، مقداری از مایه قارچ روی نان ها بریزید و اسنک را با سس دلخواه تان سرو کنید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه