صعود والیبال ایران به فینال کار بزرگی بود - کار ایران خیلی سخت است

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش توپ و تور:

صعود والیبال ایران به فینال کار بزرگی بود - کار ایران خیلی سخت است - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، آندره زورزی بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا در خصوص حضور ایران در مرحله نهایی لیگ جهانی گفت: من خیلی سورپرایز شدم وقتی بازی و نتایج ایران را در لیگ جهانی امسال دیدم. تیم ایران واقعا کار بزرگی انجام داد که توانست به این مرحله صعود کند. این کار آسانی نبود. بدست آوردن چنین نتایجی فقط بعد از تلاش و کار زیاد میسر می‌شود. تکرار و بهبود نتایج سال گذشته برای ایران واقعا سخت بود ولی این تیم موفق شد.

تحلیلگر و اسطوره ایتالیایی والیبال، که دو عنوان قهرمانی جهان با تیم ملی والیبال مردان ایتالیا در سال‌های (۱۹۹۰ و ۱۹۹۴) به دست آورده است، در خصوص مسابقات ایران در مرحله نهایی اظهار داشت: در مرحله نهایی کار آسانی ندارد و کار برای آنها خیلی سخت است. نمی‌توانم بگویم ایران برای صعود به نیمه نهایی شانسی دارد یا نه. اگر ایران بهتر بازی کند مطمئنا شانس برای صعود خواهد داشت که البته این کار خیلی خیلی خیلی سخت است.

زورزی که در سال ۱۹۹۱ توسط فدراسیون جهانی والیبال به عنوان برترین بازیکن سال جهان معرفی شد در پایان افزود: کواچ دوست و انسان مورد علاقه من است. من از نتایج وی در ایتالیا و ایران واقعا شگفت زده شدم و از ته دل آرزو می‌کنم که همینطور در ایران والیبال موفق باشد و بدرخشد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه