صعود قاطعانه شاگردان اکبری - فیلیپین تسلیم ذخیره‌های ایران شد

به گزارش جوان ایرانی، تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در سومین مسابقه خود در مرحله گروهی رقابتهای قهرمانی آسیا با نتیجه سه بر صفر و امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ از سد فیلیپن گذشت. ملی‌پوشان کشورمان با این پیروزی ۹ امتیازی شدند و بالاتر از هند، قطر و فیلیپین در رده نخست گروه B قرار گرفتند. شاگردان پیمان اکبری در دو مسابقه قبلی خود هم هند و قطر را سه بر صفر از پیش رو برداشته بودند.

تیم کشورمان در این دیدار با ترکیب اولیه مصطفی باقری، جواد حسین آبادی، پوریا فیاضی، محمدجواد معنوی‌نژاد، محمد فلاح، امیرعلی محمد فتحعلی و رسول شهسواری به میدان رفت. در اوایل ست نخست بازیکنان ایران با دست کم گرفتن حریف و اشتباهات فردی زیاد، از حریف عقب افتادند اما این اختلاف را به تدریج جبران کردند تا ست اول به سود ایران به پایان برسد.

پس از این ست، پیمان اکبری دست به تغییرات زیادی در تیمش زد و محمدرضا حسینی پویا، فردین قلعه قوند، سعید جواهری توانا و علیرضا نصراصفهانی را به میدان فرستاد. البته بازیکنان ایران در دو ست بعدی هم امتیازات زیادی از حریف خود عقب افتادند که در ادامه هر ست، با استفاده از تجربه و توان بالاتر خود نسبت به بازیکنان حریف آن را جبران کردند و پیش افتادند.

حریف تیم کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات با قرعه کشی که قرار است فردا برگزار شود، مشخص خواهد شد. مسابقات مراحل یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت برگزار می‌شود.

نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در شهر نای پی داو میانمار در حال برگزاری است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه