صعود ایرانی ها در رنکینگ

اعلام جدیدترین رده‌بندی جهانی جودوکاران

در رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی مربوط به ماه جولای اکثر جودوکاران ایران صعود کردند.

صعود ایرانی ها در رنکینگ - تصویر 1
به گزارش سرویس ورزشی برنا جدیدترین رنکینگ جهانی جودو، با صعود جودوکاران ایران همراه بود.

در رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی که بر روی سایت این فدراسیون قرار دارد و مربوط به ماه جولای است اکثر جودوکاران ایران صعود کردند و بیشترین صعود مربوط به نماینده سبک وزن کشورمان است.

در وزن 60- کیلوگرم احسان بهرامیان که موفق به کسب عنوان پنجمی رقابت‌های جایزه بزرگ مغولستان شده بود با 62 امتیاز به رده 118 صعود کرد. بهرامیان در رده‌بندی ماه قبل در مکان 244 قرار داست. در همین وزن بهزاد وحدانی با 12 امتیاز با 4 پله سقوط در مکان 83 ایستاده است.

سعید ملایی در وزن 73- کیلوگرم با 228 امتیاز دو پله صعود کرد و در ردیف 58 قرار گرفت. امیر قاسمی نژاد با کسب مدال برنز وزن 81- کیلوگرم جمع امتیازات خود را به عدد 618 رساند و با یک پله صعود به مکان بیست و یکم جهان رسید.

در وزن 90- کیلوگرم محمد جمالی که به دلیل مصدومیت مدتی از اردوهای تیم ملی دور بود با همان 100 امتیاز قبلی خود سه پله سقوط کرد و در مکان 96 قرار گرفت.

جواد محجوب نماینده وزن 100-کیلوگرم تیم ملی که در مغولستان نتیجه لازم را کسب نکرد با همان 966 امتیاز یک پله سقوط کرد و در خانه 13 ایستاد.
در وزن 100+ کیلوگرم نیز جعفر پهلوانی با روند رو به رشدی که طی ماه‌های قبل نشان داده با 70 امتیاز از مکان 132 به ردیف 92 صعود کرد.

در این رده‌بندی تاکاتو از ژاپن، چیبانا از برزیل، دراکسیج از اسلوونی، چرکشویلی و لیپارتیانی از گرجستان، رپلاک از جمهوری چک و سیلوا ازبرزیل در صدر بهترین‌های اوزان مختلف قرار دارند.

نکته مهم در این رده‌بندی سقوط تدی رنر بهترین سنگین وزن جهان است. این فرانسوی که تنها در مسابقات المپیک، جهانی، قاره ای و گراند اسلم پاریس به روی تاتامی می رود در این رده بندی در مکان سوم ایستاده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه