صادقیان بعد از کریمی تکنیکی‌ترین بازیکن ایران است

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که پست اصلی‌اش دفاع وسط است اما با تشخیص دایی حاضر است درون دروازه‌ هم قرار بگیرد.

محمدرضا خانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد بازی پنج‌شنبه پرسپولیس و فولاد خوزستان گفت: بازی سختی در اهواز داریم، شرایط آب و هوایی خاص این شهر و همچنین این موضوع که فولاد قهرمان فصل پیش لیگ است کار ما را سخت می‌کند اما با تلاش می‌توانیم سه امتیاز را بگیریم.

وی ادامه داد: از شنیدن خبر مصدومیت بختیار رحمانی بسیار ناراحت شدم حضور این بازیکن در ترکیب فولاد بسیار ثأثیرگذار است و اگر مقابل ما بازی می‌کرد کار ما دشوارتر می‌شد.

مدافع پرسپولیس در خصوص بازی کردنش در پست دفاع راست این تیم اظهار داشت: خسته شدم از بس گفتم پست اصلی من دفاع وسط است اما اگر دایی دستور بدهد حاضرم دروزاه‌بان هم باشم. تیم نفت تهران یک گوش چپ خوب دارد که فصل گذشته پرسپولیس را اذیت کرده بود به خاطر همین آقای دایی تشخیص داد که من در دفاع راست بازی کنم.

خانزاده در پاسخ به این سوال که آیا به جای ماهینی در دفاع راست بازی کرده، خاطرنشان کرد: امیدوارم هر چه زودتر مشکل ماهینی حل شود و بتواند برای پرسپولیس بازی کند. من جای هیچ بازیکنی در پرسپولیس بازی نمی‌کنم.

وی در مورد انتخاب محمد عباس‌زاده و آندرانیک تیموریان به عنوان پدیده و بهترین بازیکن فصل پیش پرسپولیس عنوان کرد: هرکسی در این مراسم جایزه گرفت حقش بود. تیموریان با 6 بازی در جام‌های جهانی یکی از رکوردداران ایران در این بخش است که کار دشواری انجام داده است. در جام جهانی آندو یکی از سه بازیکن موثر ایران بود و من هم امیدوارم که بتواند سومین جام جهانی خود را تجربه کند.

مدافع پرسپولیس ادامه داد: پیام صادقیان هم می‌توانست به عنوان بهترین بازیکن ایران انتخاب شود، من پیش از دوران علی کریمی را یادم نمی‌آید اما فکر می‌کنم بعد از کریمی پیام تکنیکی‌ترین بازیکن تاریخ ایران است. صادقیان بسیار باهوش است و می‌تواند در آینده به تیم ملی کمک کند. فکر نمی‌کنم این موضوع برای خود پیام هم مهم باشد.

خانزاده تصریح کرد: عباس‌زاده جزو مهاجمانی است که شم بالایی برای گلزنی دارد هر چند شریفی هم می‌توانست به عنوان پدیده لیگ انتخاب شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه