شکست جیمز و برایانت در خانه

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، در دیدارهای صبح امروز (دوشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، دیترویت پیستونز در سالن کوئیکن لونز شهر کلیولند موفق به شکست میزبان خود شد. بازیکنان دیترویت در حالی این بازی را به سود خود پایان دادند که در ابتدای کوارتر دوم 18 بر صفر از کلیولند پیش بودند.

لبران جیمز، فوق ستاره کلیولند کاوالیرز در مورد این بازی گفت: ما تیم خیلی خوبی نیستیم ولی در تلاشیم تا راه خودمان را برای پیروز شدن پیدا کنیم. ما باید در هر بازی مبارزه کنیم تا در همه پست‌ها پیشرفت کنیم.

شکست جیمز و برایانت در خانه - تصویر 1

در سالن استیپلز سنتر شهر لس آنجلس، تیم لیکرز در بازگشت کوبی برایانت مغلوب میهمان خود فینیکس سانز شد. این ششمین پیروزی متوالی فینیکس بود. فلوید مِی‌وِدر، قهرمان بوکس سبک وزن جهان که یک پای ثابت بازی‌ تیم‌های کلیپرز و لیکرز در لیگ NBA است در سالن استیپلز سنتر حضور داشت.

نتیجه دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا به شرح زیر است:

فینیکس 116 – لیکرز 107
نیویورک 79 – پورتلند 101
تورونتو 116 – دنور 102
اوکلاهماسیتی 107 – دالاس 112
هیوستون 106 – سان آنتونیو 110
دیترویت 103 – کلیولند 80

در پایان بازی‌های امروز، تورونتو رپتورز و آتلانتا هاوکس در صدر کنفرانس شرق و نیویورک نیکس و فیلادلفیا سونی سیکسرز در انتهای جدول این کنفرانس هستند. تیم‌های گلدن استیت وریرز و پورتلند تریل بلیزرز نیز در صدر کنفرانس غرب و لس آنجلس لیکرز و مینه‌سوتا تیمبروولوز در قعر این کنفرانس قرار دارند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه