شکست تیم ملی ایران برابر هند در دیداری بی تاثیر!

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا در بخش تیمی با حضور ۲۶ تیم و از جمله ایران در قالب رقابت‎‌های دسته اول آغاز شد. روز گذشته و در پایان رقابت‎های این دسته دو تیم ایران و هند که موفق به صعود به جمع ۸ تیم برتر آسیا شدند (۶ تیم برتر در رقابت‎های دسته یک شرکت نداشتند)، باید در قالب یک دیدار برای تعیین قهرمان دسته یک به مصاف هم می‎رفتند تا نتیجه این دیدار تعیین کننده وضعیت آنها در جمع هشت تیم برتر باشد.

قرار بود این دیدار روز گذشته برگزار شد اما پیش از برگزاری آن، نخستین دیدار ایران در جمع هشت تیم برتر مقابل ژاپن برگزار شد که طی آن ایران با متحمل شدن شکست از صعود به نیمه نهایی بازماند. حتی طبق برنامه قرار است تیم ملی ایران ظهر امروز برای تعیین جایگاه پنجم تا هشتم مسابقات با هنگ‎کنگ بازی کند. تیم ایران در صورت پیروزی در این دیدار برای کسب جایگاه پنجم رقابت‌ها با برنده دیدار دو تیم هند و سنگاپور دیدار می‌کند و در غیر اینصورت با بازنده دیدار این دو تیم برای کسب جایگاه هفتم رقابت خواهد داشت.

با وجود مشخص شدن این برنامه و بی تاثیر بودن نتیجه دیدار دو تیم ایران و هند، این دیدار امروز دوشنبه برگزار شد که آن ملی‎پوشان ایران برابر حریف خود تن به شکست ۳ بر صفر دادند. نوشاد و نیما عالمیان همراه با افشین نوروزی در این دیدار برای تیم ایران به میدان رفتند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه