شاهین خالدان نخستین پیروزی ایران را بدست آورد

مسابقات تنیس دیویس کاپ

مراسم افتتاحیه مسابقات تنیس دیویس کاپ گروه ۳آسیا و اقیانوسیه با برگزاری دیدار تیم ملی کشورمان و امارات آغاز شد.

شاهین خالدان نخستین پیروزی ایران را بدست آورد - تصویر 1
به گزارش سرویس ورزشی برنا، مراسم افتتاحیه رقابت های گروه ۳آسیا و اقیانوسیه با حضور خدابخش مشاور وزیر، محمد زارع‌ پور رئیس فدراسیون تنیس روی میز، هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد، مسئولان فدراسیون تنیس کشورمان و هیئت های استانی در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد و تیم ملی تنیس کشورمان در نخستین دیدار این مرحله به مصاف تیم ملی امارات رفت.

در نخستین دیدار گروه B بازی ها تیم ملی تنیس کشورمان به مصاف تیم ملی امارات رفت که در بازی اول بخش انفرادی شاهین خالدان موفق شد با نتیجه ( ۰-۶و ۱-۶ ) در مجموع ۲بر صفر مقابل محمد الجناحی به برتری برسد و هم اکنون انوشا شاهقلی از کشورمان به عنوان دومین نماینده ایران به مصاف دیگر تنیسور امارات رفته است.

تیم ملی تنیس کشورمان در این رقابت ها با تیم های امارات، لبنان و سنگاپور همگروه است و فردا در دومین دیدار خود با لبنان روبرو می شود.

در این دوره از رقابت ها سید عادل برقعی داور نشان نقره، آرا سوکزیان، امین مهدویان، شروین صفوی، سامان حسنی، محسن خداپرست، امیر حسین موسوی و مسیح صلاح داوران نشان سفید کشورمان به همراه داورانی از کشورهای سوریه، قزاقستان و استرالیا به عنوان داوران صندلی حضور دارند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه