سومین مرحله اردوی آمادگی تیم شنای معلولان برگزار می‎شود

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

سومین مرحله اردوی آمادگی تیم شنای معلولان برگزار می‎شود - تصویر 1

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت فدراسیون ورزش‎های جانبازان و معلولان، ملی پوشان مدعو از استان های خراسان رضوی، تهران، همدان و اصفهان تمرینات خود را زیر نظر محمد حسین اقبالی، سرمربی تیم ملی، مهدی ضیایی و مجید نوروزی، مربیان تیم ملی انجام می‌دهند.

اسامی ورزشکاران دعوت شده به شرح زیر اعلام شده است:
شاهین ایزدیار، رضاآذرشب، عرفان اسماعیلی (خراسان رضوی)،درو زرگر (تهران)، علیرضا جلیلی(همدان) و علی امینی(اصفهان)

سومین مرحله تمرینات تیم ملی شنا از 17 تا 25 مرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد.

چهار ملی پوش جوان به اردوی بسکتبال با ویلچر دعوت شدند
سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در آستانه برگزاری اردوی تیم ملی برای مسابقات پاراآسیایی اینچئون، ا دعوت چهار بازیکن جوان به اردوی این تیم خبر داده است.

عباس آقاکوچکی گفت: در مجموع 16 ملی پوش به تمرینات تیم ملی دعوت شده اند که 12 نفر از آنها در ترکیب تیم ملی برای مسابقات قهرمانی جهان حضور داشتند و چهار نفر دیگر به منظور جوانگرایی و بررسی توانمندی های بازیکنان جدید، به این اردو دعوت شدند تا در این فضای ایجاد شده، ورزشکاران بتوانند توانایی های خود را اثبات کنند.

آقاکوچکی خاطر نشان کرد: مسابقات پاراآسیایی برای ما اهمیت زیادی دارد و باید با حریفان قدرتمندی چون ژاپن و کره روبرو شویم که در رقابتهای قهرمانی جهان شاهد عملکرد بسیار خوب آنها بودیم.

سرمربی تیم ملی افزود: این تیم ها سرمایه گذاری بسیار خوبی طی این سالها انجام داده اند و از نظر تجهیزات و ویلچر نیز شرایط بسیار بهتری دارند.

آقاکوچکی تصریح کرد: برای موفقیت در مسابقات پاراآسیایی و نیز کسب نتایج مطلوب، نیازمند برگزاری مسابقات تدارکاتی و نیز تجهیز تیم به ویلچرهای مناسب هستیم و امیدوارم با انجام این مهم و تجاربی که از نظر فنی در مسابقات قهرمانی جهان به دست آوردیم، نتایج خوبی در پاراآسیایی کسب کنیم.

اردوی آمادگی تیم بسکتبال با ویلچر از 17 تا 23 مرداد به میزبانی شهر تبریز، زیر نظر سیدعباس آقاکوچکی، سرمربی تیم ملی و کمال عشق، مربی تیم ملی برگزار می‎شود.

اسامی ملی پوشان مدعو به شرح زیر اعلام شده است:
وحید غلام آزاد، مرتضی ابراهیمی، ابراهیم احمدی، مهدی قربانی، علیرضا احمدی (زنجان)، ایمان بیک‌زاده (لرستان)، مرتضی عابدی،محمدحسن سیاری(مرکزی)، حسن عبدی، غلامرضا نامی (خراسان رضوی)، اسماعیل حسین پور (آذربایجان شرقی)، محمد صحی(تهران)، سامان بلاغی، وحید عاطفی، میلاد خردمند (فارس)، مجید طاهری (خوزستان)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه