سلیمی: در اینچئون مانند المپیک سنگینی بار کاروان روی دوش من نیست

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

به گزارش جوان ایرانی، بهداد سلیمی در خصوص مسابقات دسته 105+ لیگ برتر وزنه‌برداری اظهار داشت: شرایط آنطوری که انتظارش را داشتم نبود. انتظار داشتم وزنه 210 کیلوگرمی را در همان حرکت نخست بالای سر ببرم اما اینطور نشد. من وزنه 265 کیلوگرمی را هم در تمرینات زده‌ام اما در اینجا وزنه 260 کیلویی روی دستانم جفت و جور نشد.

وی در واکنش به این موضوع که عنوان می‌شود در تمرینات حتی موفق شده وزنه 275 کیلوگرمی را نیز بالای سر ببرد، عنوان کرد: این شایعه است که وزنه 275 کیلوگرمی را زده‌ام اما در تمرینات تا وزنه 265 کیلوگرمی را بالای سر برده‌ام.

قهرمان سنگین وزن جهان و المپیک خاطر نشان کرد: به اعتقاد من حضور در مسابقاتی چون لیگ برتر نیاز بود. خیلی‌ها اعتقاد داشتند که نباید در این مسابقات شرکت کنند ولی به اعتقاد من تجربه چنین شرایطی برای ما بسیار مفید بود.

سلیمی در خصوص حضورش در بازی‌های آسیایی و پرچمداری‌اش گفت: وظیفه من سنگین‌تر شده و باید تلاشم را بیشتر کنم. ما در بازی‌های آسیایی ورزشکاران خوب و زیادی داریم و مثل المپیک سنگینی بار کاروان روی دوش من نیست. مردم از همه ما انتظار دارند تا در بازی‌های آسیایی خوش بدرخشیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. امیدوارم به این هدف دست یابیم.

وی در خصوص رقابتش با بهادر مولایی نیز تصریح کرد: بهادر وزنه‌بردار بسیار خوبی است اما در مسابقات لیگ کمی ضعیف بود. او نایب قهرمان جهان است و من او را دست‌کم نخواهم گرفت و با تمام قدرت در مسابقات شرکت خواهم کرد. شک ندارم که شرایط من و بهادر در بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی بهتر از این خواهد بود.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه