سفیر قم برابر شهرداری مهاباد به پیروزی رسید

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، هفته دوم از رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور عصر جمعه آغاز شد و تیم والیبال سفیر قم موفق شد برابر تیم شهرداری مهاباد به برتری ۳ بر صفر دست پیدا کند.

در این مسابقه تیم والیبال سفیر با ارائه یک بازی بر‌تر، اجازه خودنمایی به حریف سخت کوش خود نداد و در ست نخست توانست حریف خود را با حساب ۲۵ بر ۲۰ شکست داده و گام نخست را در این مسابقه محکم بردارد.

در ست دوم، سفیر باز هم بر‌تر از حریف کار کرد و در حالی که نماینده آذربایجان غربی تلاش زیادی برای جبران مافات از خود نشان داد این ست نیز در ‌‌نهایت با برتری ۲۵ بر ۲۳ تیم والیبال سفیر قم به پایان رسید.

در ست سوم، تیم والیبال سفیر قم باز هم با قدرت عمل کرد و با وجود اینکه حریف نسبت به ست قبل، نمایش بهتری داشت اما نتیجه بازی در ست دوم در ست سوم نیز به سود سفیر تکرار شد و نماینده قم ۲۵ بر ۲۳ شهرداری مهاباد را شکست داد.

بدین ترتریب سفیر قم موفق شد در مجموع ۳ بر صفر برابر شهرداری مهاباد به پیروزی رسیده و با احتساب ۳ امتیاز دیدار برابر شهدای ۱۵ خرداد پیشوا، جمع امتیازات خود را به عدد ۶ رسانده و اسب خود را برای قهرمانی زین کند.

سفیر در نخستین مسابقه خود ۳ بر یک برابر شهدای ۱۵ خرداد پیشوای ورامین به برتری رسیده و این در حالی است که تیم سفیر قم سال گذشته در مسابقات والیبال جوانان کشور در کرمانشاه مقتدرانه عمل کرد و با پیروزی برابر ثامن الحجج کرمانشاه در مسابقه نهایی، قهرمانی این مسابقات را جشن گرفت.

دور نهایی مسابقات قهرمانی جوانان کشور فصل گذشته با حضور تیم‌های ثامن الحجج کرمانشاه، کاله جوان آمل، گل گهرسیرجان، پویا صنعت کرمان، شفق اردکان، شهرداری ملکان، سفیرقم و ذوب آهن اصفهان در سالن شهید بهشتی کرمانشاه برگزار شد و با قهرمانی نماینده قم خاتمه یافت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه