سجادی: در حد توان از کشتی حمایت می‌کنیم

هاشمی: به لحاظ فنی اولویت با بازی‌های آسیایی است

نشست مشترک مسئولان کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و فدراسیون کشتی در مورد حضور پرقدرت در بازی های آسیایی صبح امروز در محل خانه کشتی تهران برگزار شد.

سجادی: در حد توان از کشتی حمایت می‌کنیم - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، در این نشست که کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی و جمعی از مسولان این نهادها حضور داشتند در مورد حضور پرقدرت ورزش اول کشور در بازی های آسیایی بحث، بررسی و تبادل نظر شد.

فاصله زمانی کوتاه بین رقابت های جهانی و بازی های آسیایی اینچه اون از محورهای این نشست صمیمانه بود.

کیومرث هاشمی رئیس کمتیه ملی المپیک در این نشست گفت: بیش از 50 درصد مدال‌های ما در المپیک و بازی‌های آسیایی را کشتی کسب می‌کند.

وی ادامه داد: در تمام ادوار بار اصلی بر دوش کشتی بوده و بیش از 50 درصد از مدال‌های ما در المپیک و بازی‌های آسیایی را کشتی گرفته است. همین موضوع مسئولان کمیته و وزارت را به این فدراسیون کشانده است.

هاشمی با بیان اینکه مهمترین نکته در نشست امروز نزدیکی مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی در کشتی است، اظهار داشت: ما نمی‌خواهیم به فدراسیون فشار روانی وارد کنیم اما از آنها درخواست داریم تمام تلاششان را برای بازی‌های آسیایی به کار بگیرند تا تیم اعزامی بهترین‌ها باشد. با وجود مشکلات مالی کمیته و وزارت از کشتی حمایت کرده‌اند از این به بعد هم همینطور است.

وی با بیان اینکه مهمترین نکته در نشست امروز نزدیکی مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی در کشتی است اظهار داشت: ما نمی‌خواهیم به فدراسیون فشار روانی وارد کنیم اما از آنها درخواست داریم تمام تلاششان را برای بازی‌های آسیایی به کار بگیرند تا تیم اعزامی بهترین‌ها باشد.

هاشمی خاطر نشان کرد: مسابقات کشتی قهرمانی جهان وبازیهای آسیایی درفاصله 10 روز از یکدیگر برگزار می شود که هر دوی آنها مهم است و در نشست های بعدی بهترین تصمیم را خواهیم گرفت.

همچنین سجادی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه کشتی ورزش ملی کشور و پرافتخارترین ورزش ایران است اظهار داشت: وظیفه ما حمایت از کشتی است و در حد توان از نظر مالی از ورزش ملی کشور حمایت می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: قصد داریم تا پیش از اعزام به رقابت های جهانی و بازی های آسیایی از مدال آوران قدردانی کنیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه