سالن کشتی - طالب نعمت پور - درکوهدشت افتتاح شد - خانه کشتی که سالن شد

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، خانه کشتی طالب نعمت پور که چند سال است تقریبا آماده بهره برداری شده ظهر جمعه با حضور معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان لرستان، اعضای هیئت کشتی کوهدشت و برخی کشتی گیران این شهرستان افتتاح شد.

این در حالی است که چند سال است ورزشکاران کوهدشتی منتظر افتتاح یک خانه کشتی در کوهدشت بوده و همه این سالن را با نام خانه کشتی می شناختند اما وقتی در ورودی آن برای افتتاح باز شد مشخص شد که تنها یک سالن معمولی ساخته شده و خبری از خانه کشتی نیست.

شهرستان کوهدشت با داشتن قهرمانان ارزنده جهانی و آسیایی و سابقه درخشانش در این رشته ورزشی مستحق یک خانه کشتی است و انتظار می ��ود این موضوع دغدغه مسئولان امر باشد.

سالن کشتی«طالب نعمت پور»

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان لرستان در حاشیه افتتاح این سالن کشتی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه این خانه در شان کشتی کوهدشت نیست و یک سالن تمرین معمولی است، گفت: امیدواریم بتوانیم در آینده یک خانه کشتی در شان کشتی کوهدشت با تجهیزات مناسب راه اندازی کنیم.

زرقام علیجانی ادامه داد: نمی دانم از چه رو این سالن را خانه کشتی عنوان کرده اند اما بالاخره می تواند قدم خیری باشد تا قهرمانان بسیاری از این سالن معرفی شوند.

علیجانی بیان داشت: امسال برای اولین بار ۱۰ تخته تشک کشتی با ۵۰ درصد تخفیف از فدراسیون گرفته شده که واقعا حق کوهدشت است تا دو تخته از این تشک ها برای این شهرستان در نظر گرفته شود.

وی افزود: ازاین تعداد تشک، سه تخته متعلق به خرم آباد و مابقی در اختیار هیئت های کشتی دیگر شهرهای استان قرار خواهد گرفت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه