روی دریافت‌ها در آمریکا کار می‌کنیم - همه قدرت خود را به کار نمی‌گیریم

روی دریافت‌ها در آمریکا کار می‌کنیم - همه قدرت خود را به کار نمی‌گیریم - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، اسلوبودان کواچ درباره این سفر گفت: اولویت نخست در اردوی تدارکاتی آمریکا یادگیری است. تیم ملی والیبال آمریکا سرویس‌های خوبی می‌زند و فرصت مناسبی است تا بازیکنان ایران دریافت‌های خود را بهبود بخشند.

وی تصریح کرد: برای برطرف کردن مشکلات دریافت بازیکنان باید آنان بر روی این موضوع تمرکز کنند و بازی‌های تدارکاتی با آمریکا که استرس ندارد فرصت مناسبی برای تمرکز کردن آنان روی دریافت‌ها است.

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه تیم ایران نیاز به تجربه بیشتر در شرایط مسابقات خارج از خانه دارد، گفت: سفر به آمریکا برای این موضوع نیز خوب است و این تیم که عنوان قهرمانی لیگ جهانی امسال را نیز در پرونده کاری خود دارد، حریف مناسب برای تیم ایران است.

کواچ تاکید کرد: نمی‌خواهیم در برابر این تیم با قدرت حاضر شویم، زیرا آمریکا حریف ایران در مسابقات قهرمانی جهان امسال و لیگ جهانی سال آینده است. بیشتر برای مرور تاکتیک‌ها به مصاف این تیم در چهار دیدار دوستانه خواهیم رفت.

وی همچنین گفت: هدف آماده‌سازی بازیکنان برای حضور شایسته در مسابقات قهرمانی جهان است، می‌خواهیم در قهرمانی جهان برابر آمریکا با تمام قدرت حاضر شویم و آمریکا را سورپرایز کنیم.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از هشتم شهریورماه با حضور 24 کشور در چهار گروه آغاز می‌شود که تیم ملی والیبال ایران در گروه چهارم این رقابتها با تیم‌های ایتالیا، آمریکا، فرانسه، پرتوریکو و بلژیک همگروه است. کاروان 25 نفره والیبال ایران شامل 15 بازیکن و 11 همراه بامداد امروز چهارشنبه تهران را به مقصد آمریکا ترک کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه