روزبهانی: قهرمانان واقعی جانبازان هشت سال دفاع مقدس هستند

احسان روزبهانی با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان حضرت امام خمینی(ره) با جانبازان هشت سال دفاع مقدس دیدار کرد.

روزبهانی: قهرمانان واقعی جانبازان هشت سال دفاع مقدس هستند - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، احسان روزبهانی بوکسور ملی پوش کشور که به تازگی نخستین سهمیه المپیک را کسب کرده است با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان حضرت امام خمینی(ره) با جانبازان هشت سال دفاع مقدس دیدار کرد.

در این دیدار کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی الپیک به همراه حمید سوریان، احسان حدادی و احسان روز بهانی قهرمانان ارزنده المپیکی کشورمان با حضور در طبقات و واحدهای مختلف این مرکز توانبخشی به دیدار و گفتگو با جانبازان هشت سال دفاع مقدس پرداخته و در فضایی دوستانه ضمن شنیدن خاطرات و درد دلهای این عزیزان در فضایی گرم و صمیمی به گفتگو پرداختند.

احسان روزبهانی ملی‌پوش بوکس ایران که به تازگی نخستین سهمیه المپیک ریو ایران را کسب کرده است درباره دیدار با جانبازان اظهار داشت: در یک کلام قهرمان واقعی آن ها هستند. ما از حضور در اینجا لذت بردیم و از صحبت‌های آن ها استفاده کردیم. اگر این قهرمانان نبودند ما هم نبودیم اگر امروز من روز بهانی به مسابقات خارجی می روم و مدال کسب می کنم بخاطر جان فشانی های این عزیزان در گذشته است.

در این مراسم تعدادی از جانبازان عزیز که خود از ورزشکاران کشورمان در دوران گذشته بوده اند ضمن بیان خاطرات و انتظارت خود در فضایی صمیمی و دوستانه به ثبت تصاویر خاطره انگیزه پرداختند و حتی در سالن ورزشی آسایشگاه 3قهرمان ورزشی کشورمان به مسابقه دوستانه تنیس روی میز با این عزیزان پرداختند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه