رقابت 4 تكواندوكار ایرانی در آخرین روز مسابقات

مسابقات تکواندو آزاد کره جنوبی - گیونگجو

تیم ملی تكواندو ایران در آخرین روز رقابتهای آزاد كره با 4 هوگوپوش مبارزات خود را به پایان خواهد رساند.

رقابت 4 تكواندوكار ایرانی در آخرین روز مسابقات - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، مسابقات تکواندو آزاد کره از روز جمعه (20 تیرماه) با حضور 1770 ورزشکار در رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و نونهالان به میزبانی شهر "گیونکجو" کره جنوبی آغاز شده است. این رقابتها در کلاس G2 برگزار می شود و امتیاز آن در رنکینگ المپیکی ورزشکاران محاسبه خواهد شد.

تیم ملی ایران كه در 2 رده سنی بزرگسالان و نوجوانان با 11 تكواندوكار در این رقابتها حضور دارد، تا كنون موفق به كسب 3 مدال طلا، یك نقره و یك برنز شده است.

فردا (چهارشنبه) و در آخرین روز این مسابقات، احمد محمدی در رده سنی بزرگسالان و دانیال صالحی مهر، كیمیا علیزاده و مهسا جدی در رده سنی نوجوانان به دیدار رقبایشان خواهند رفت.

در وزن 87- كیلوگرم، محمدی پس از یك دور استراحت باید با برنده دیدار كره جنوبی و قزاقستان مبارزه كند.

همچنین "لوتالو محمد" از انگلیس (دارنده مدال برنز المپیك 2012)، "جسور بایكازف" از ازبكستان (قهرمان آسیا در سال 2014)، "یاسین ترابلسی" از تونس (نفر سوم جهان در سال 2013)، "ام بار اِندیایه" از فرانسه (نایب قهرمان اروپا) و "الكساندر پاچمان" از آلمان (نفر سوم اروپا) كه در گرندپریكس چین از كسب مدال بازماندند، نفرات حاضر در این وزن هستند كه از "سوژو" راهی "گیونگجو" شدند تا در این آوردگاه امتیازات از دست رفته را جبران كنند.

در این وزن 43 تكواندوكار حضور دارند.

اما در رده سنی نوجوانان، صالحی مهر در وزن 73- كیلوگرم، در اولین پیكار رو در روی نماینده كره جنوبی قرار خواهد گرفت. جدی در وزن 59- كیلوگرم ابتدا با تكواندوكار كره ای مبارزه می كند و سپس به مصاف نماینده روسیه خواهد رفت. علیزاده دیگر نماینده ایران در این وزن نیز به مصاف "جین شیو" از چین تایپه خواهد رفت.

اسامی مدال آوران ایران تا پایان روز پنجم بدین شرح است:

***رده سنی بزرگسالان

مدال طلا: فرزان عاشورزاده و مهدی خدابخشی
مدال نقره: ابوالفضل یعقوبی
مدال برنز: علیرضا نصرآزادانی

***رده سنی نوجوانان

مدال طلا: مهدی اسحاقی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه