رقابت علی‌نژاد با 3 نفر برای نایب رئیسی آسیا

رقابت علی‌نژاد با 3 نفر برای نایب رئیسی آسیا - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، روز نخست بازی‌های آسیایی برای ووشوکاران روز شلوغ و پرکاری خواهد بود. اعضای تیم ملی ساندا در دو بخش بانوان و آقایان 28 شهریورماه باید در ساعت ابتدایی روز در مراسم وزن‌کشی شرکت کنند و از ساعت 10 صبح نیز کادر فنی باید در جلسه فنی و قرعه کشی رقابتها حضور پیدا کند.

در حالیکه اعضای تیم ملی باید خود را برای حضور در مراسم افتتاحیه در همان روز آماده کنند. رئیس فدراسیون در نوبت صبح حضور حضور در جلسه هیات رئیسه آسیا و در نوبت عصر هم مجمع انتخاباتی اتحادیه آسیا را پیش رو دارد.

مهدی علی‌نژاد که اکنون کرسی نایب رئیسی آسیا را در اختیار دارد، برای تداوم حضور خود در این سمت باید با حریفان خود رقابت کند. اتحادیه آسیا چهار نایب رئیس دارد که "یوک" از هنگ کنگ، "کی" از مالزی و "هوانگ" از ویتنام به همراه رئیس فدراسیون ایران باید برای حضور دوباره در این سمت در انتخابات پیش رو شرکت کنند.

اتحادیه آسیا تا کنون اطلاعاتی از نامزدهای تصدی پست نایب رئیسی اعلام نکرده ولی در جلسه هیات رئیسه که قبل از مجمع برگزار می‌شود، ترکیب جدید نواب رئیس مشخص خواهد شد که با توجه به نفوذ علی‌نژاد در بین کشورهای منطقه انتخاب دوباره او محتمل به نظر می‌رسد.

به گزارش جوان ایرانی، تیم ملی ووشو ساعت 22 امشب برای حضور در بازیهای آسیایی راهی اینچئون می‌شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه