رفتار فدراسیون جهانی والیبال ورزشی نیست - نام کرانچار در سطح رسانه‌ای مطرح شده است

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

شاهرخ شهنازی با حضور در غرفه خبرگزاری تسنیم در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص آخرین وضعیت فدراسیون‌های مختلف ورزشی اظهار داشت: در جلسه‌ای که با مسئولان فدراسیون داشتیم به آنها اعلام کردیم که برنامه‌های خود را به ما بدهند، البته قبل از بازی‌های آسیایی اینچئون جلسه‌ای را با مسئولان فدراسیون‌ها برگزار کردیم و نقطه‌نظرات آنها را گرفتیم. ما به نظر فدراسیون‌ها احترام می‌گزاریم چون می‌دانیم تصمیم نهایی را فدراسیون‌ها می‌گیرند.

وی در خصوص وضعیت سرمربی تیم المپیک ایران و اینکه گفته می‌شود زلاتکو کرانچار به احتمال فراوان سرمربی تیم المپیک می‌شود، خاطرنشان کرد: نام کرانچار در سطح رسانه‌ها مطرح شده است، در این خصوص ابتدا باید فدراسیون سرمربی تیم المپیک را به‌صورت رسمی معرفی کند تا بررسی‌‌ها در این خصوص انجام شود. ما در اینگونه موارد فقط نظارت داریم و دخالتی انجام نمی‌دهیم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک درباره برنامه‌های کمیته ملی المپیک در آینده تاکید کرد: در سال آینده 3-4 برنامه مهم را خواهیم داشت که یکی از آنها تشکیل جلسه شورای المپیک آسیا در ایران است. این جلسه برای ما بسیار بااهمیت است.

شهنازی در واکنش به اینکه فدراسیون جهانی والیبال میزبانی مسابقات نوجوانان جهان را از ایران گرفته و به آرژانتین داده است، گفت: ما قبلاً نظر خود را در این خصوص به کمیته المپیک اعلام کردیم و معتقدیم که رفتار فدراسیون جهانی والیبال ورزشی نیست. خوشبختانه شیخ احمد صباح رئیس شورای المپیک آسیا هم چنین نظری دارد و معتقد است که این تصمیم‌گیری ورزشی نیست.

انتهای پیام/1

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه