ربادنگو و مدیر باشگاه ورونا به تهران آمدند

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پیرو ربادنگو مدیر سابق کمیته مسابقات فدراسیون جهانی والیبال و مشاور فدراسیون والیبال ایران که در حال حاضر مدیر اجرایی باشگاه ورونای ایتالیا است به همراه مدیر این باشگاه بامداد امروز وارد تهران شدند تا ضمن تماشای دیدارهای تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی، برای گسترش روابط 2 کشور در رشته ورزشی والیبال با مسئولان فدراسیون ایران گفت‌وگو کنند.

نخستین نشست ظهر امروز به مدت 2ساعت در دفتر رئیس فدراسیون والیبال برگزار شد و توسعه روابط بین 2 کشور ایران و ایتالیا در حوزه والیبال، برگزاری اردوهای مشترک تمرینی و فراهم شدن زمینه انتقال بازیکن و مربی از جمله محورهای چارچوب پروتکل توافق شده اصلی گفتگوی طرفین بود.

هیئت اعزامی از ایتالیا از ساعت 18 و 30 دقیقه امروز به سالن 12 هزار نفری آزادی تهران خواهند رفت تا نخستین مسابقه 2 تیم ایران و ایتالیا در تهران که در هفته پنجم لیگ جهانی برگزار می‌شود را تماشا کنند.

پیرو ربادنگو ایتالیایی 6 سال (2006 – 2012) مدیریت کمیته مسابقات فدراسیون جهانی والیبال FIVB را در پرونده کاری خود دارد. ربادنگو پاسور پیشین ایتالیا، اهل تورین است که با تیم ملی کشورش در المپیک 1984 لس آنجلس موفق به کسب مدال برنز شد.

دومین مسابقه تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی روز یک‌شنبه اول تیر در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه