راه‌یابی 4 رکابزن به دور بعدی اردوی تیم ملی استقامت

در پایان اولین مرحله اردوی تیم ملی استقامت چهار ورزشکار موفق شدند تا با کسب نتایج مورد نیاز به دور بعدی اردوی تیم ملی راه یابند.

راه‌یابی 4 رکابزن به دور بعدی اردوی تیم ملی استقامت - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، اردوی آمادگی تیم ملی استقامت جاده از روز یکشنبه مورخ پنجم مرداد ماه در محل کمپ تیم های ملی پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی تهران فعالیت خود را آغاز کرد.

در این مرحله از اردو هفت دوچرخه سوار (قادر میزبانی، بهنام خلیلی خسرو شاهی، میر صمد پور صیدی از آذربایجان شرقی، آروین معظمی گودرزی از لرستان، امیر زرگری از البرز، مهدی سهرابی از زنجان و حسین عسکری از مرکزی) تمرینات خود را زیر نظر مجید ناصری سرمربی تیم ملی استقامت آغاز کردند.

با توجه به گذشت تقریبا یک هفته از آغاز این اردوها اولین تست آمادگی ورزشکاران حاضر در اردو صبح روز یکشنبه مورخ دوازدهم مرداد با حضور قمری ریاست فدراسیون و کادر فنی در مسیر کمربندی شمالی فرودگاه امام خمینی به مسافت 45 کیلومتر در ماده تایم تریل انفرادی برگزار شد.

در پایان این تست و با نظر کمیته فنی چهار ورزشکار منتخب با مرحله بعدی اردو دعوت شدند این مرزشکاران عبارتند از: آروین معظمی گودرزی، حسین عسکری، بهنام خسرو شاهی و مهدی سهرابی.

به گفته چایچی مدیر تیم های ملی فدراسیون در این مرحله از حضور مهدی سهرابی برای شرکت در ماده استقامت حتمی شده است و از میان سه ورزشکار دیگر یک نفر در ماده استقامت رکاب خواهد زد و دو نفر برای شرکت در ماده تایم تریل انتخاب می شوند.

چایچی ادامه داد: کمیته فنی فدراسیون در مرحله بعدی اردو در این باره تصمیم گیری خواهد کرد.

چایچی گفت: در راستای سیاست های فدراسیون در جهت مبارزه با دوپینگ از کلیه ورزشکاران حاضر در این مرحله از اردو بعد از حضور دوچرخه سواران در مسابقه تایم تریل توسط کارشناسان فدراسیون پزشکی ورزشی تست های دوپینگ به عمل آمد

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه