رئیس ودبیر کل کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی کشتی بازدید کردند

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از کمیته ملی المپیک، در ادامه بازدیدهای مسئولان کمیته ملی المپیک از تیم‌های ملی اعزامی به رقابت‌های قاره‌ای، جهانی و کسب سهمیه المپیک امروز یکشنبه کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، شاهرخ شهنازی دبیر کل و اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم‎های ملی همراه با فراهانی مسئول حراست کمیته با حضور در اردوی تیم ملی کشتی با رسول خادم رئیس فدراسیون، کادر فنی و ملی‌پوشان دیدار و گفتگو کردند.

کیومرث هاشمی ضمن آرزوی موفقیت برای کشتی‌گیران ایران در مسابقه‌های جهانی آمریکا گفت: ان‌شاءالله کشتی‌گیران ما با حضور خود در این رقابت‌ها بتوانند ضمن کسب مدال، بیشترین سهمیه را برای حضور در المپیک به دست آورند هر چند در مسابقه‌های دیگر تا المپیک ریو فرصت کسب سهمیه دارند.

رئیس کمیته ملی المپیک تاکید کرد: در تمرین‌های ملی‌پوشان کشتی حاضر شدم تا به کادر فنی و کشتی‌گیران و مسئولان فدراسیون خسته نباشید بگویم و از نزدیک هم شاهد زحمات آنها باشم. چرا که بار ورزش ایران در المپیک‌ها همواره روی دوش کشتی بوده است و ان‌شاءالله کشتی‌گیران پس از کسب سهمیه برای حضور در المپیک به خوبی مراحل آماده‌سازی را طی خواهند کرد و موفقیت دوباره‌ای را در المپیک ریو خواهند داشت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه