دکتر گودرزی: امیدوارم موفقیت‌های تیم ملی والیبال تداوم داشته باشد

والیبال ورزشی مناسب برای خانواده‌هاست

وزیر ورزش و جوانان گفت: والیبال ورزش بسیار مفرحی است که ضریب آسیب دیدگی بازیکنان آن بسیار پایین است و برای حفظ سلامتی به خانواده‌ها توصیه می‌شود.

دکتر گودرزی: امیدوارم موفقیت‌های تیم ملی والیبال تداوم داشته باشد - تصویر 1
به گزارش سرویس ورزشی برنا، دکتر محمود گودرزی در مراسم تقدیر از تیم ملی والیبال در هتل المپیک تهران با اشاره به موفقیت های فدراسیون والیبال و تیم ملی ایران گفت: والیبال ایران در سایه تلاش، صبر و استقامت، جایگاه رفیعی در ورزش دنیا برای خود باز کرده است.

وی تصریح کرد: خوشحالم که در جمع صمیمی و یکپارجه خانواده والیبال ایران هستم و این رشته شرایط بسیار خوبی را برای خود رقم زده است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه اگر خانواده ها در صدد نمایش در سطح بالا و قهرمانی نیز هستند، والیبال ورزش بسیار مناسبی است و به همه توصیه می شود.

وی ادامه داد: در گذشته در شهر تهران چیزی به نام فوتبال نداشتیم و والیبال ورزش ملی ایران بود و مردم در همه محلات والیبال بازی کرده و سلامتی خود را تضمین می کردند.

گودرزی ادامه داد: خوشحالم که این ورزش با برنامه ریزی مجدد به ورزش محبوب مردم تبدیل شده است و امیدوارم روند پیروزی های آن ادامه داشته باشد.

وی بار دیگر به قهرمانی تیم ملی والیبال در سطح رقابت های بین المللی اشاره کرد و افزود: هر آنچه که امروز در این ورزش رخ داده است، حاصل تلاش بازیکنان، کادر فنی و مسئولان این فدراسیون ورزشی است و امیدوارم توفیقات بیشتری نیز در راه باشد.

وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از موفقیت های این ورزش بار دیگر ابراز امیدواری کرد، روند رو به رشد والیبال ایران توقف نداشته باشد و این موفقیت ها همچنان ادامه یابد.

گودرزی در ادامه از کادر فنی، مدیریت فدراسیون والیبال و اصحاب رسانه نیز برای توسعه این ورزش تشکر و قدردانی کرد.

ملی پوشان والیبال ایران پس از برگزاری مراسم تجلیل و قدردانی برای شرکت در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال راهی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شدند و ساعت 3 بامداد تهران را به مقصد شهر فلورانس ایتالیا ترک کردند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه