دو مدال نقره و برنز حاصل تلاش فرنگي كاران ايران

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

دو مدال نقره و برنز حاصل تلاش فرنگي كاران ايران - تصویر 1

به گزارش خبرگزاری مهر، در وزن 59 کیلوگرم سامان عبدولی در دور نخست با نتیجه 3 بر 2 از سد اورخان احمداف از آذربایجان گذشت وی در دور بعد با نتیجه 3 بر 2 اوتا شینیبو از ژاپن را مغلوب کرد. عبدولی در دور سوم الکساندر کوستادینوف از بلغارستان را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت وی در این مرحله کامران ممدوف از آذربایجان را با نتیجه یک بر یک شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. عبدولی در این دیدار مقابل طالح ممدوف از آذربایجان با نتیجه 3 بر 1 مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 85 کیلوگرم داود اخباری در دور اول مقابل ایلیا اودویدچنکو از روسیه با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد وی در دور بعد با نتیجه یک بر صفر مغلوب سامان طهماسبی از آذربایجان شد و با توجه به حضور طهماسبی در دیدار فینال، اخباری به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه آمر هرستانوویچ از اتریش را با نتیجه 11 بر 2 شکست داد و به دیدار رده بندی راه یافت. اخباری در این دیدار با نتیجه 6 بر 1 پاتریک زابو از مجارستان را شکست داد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 71 کیلوگرم محمد توسلی در دور اول با نتیجه 8 بر 2 میت نمس از صربستان را شکست داد وی در دور بعد با نتیجه 10- 5 دیمیو ژادرایف از قزاقستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. حریف وی در این مرحله با نتیجه 7 بر 2 مغلوب رسول چونایف از آذربایجان شد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه 4 بر 1 مغلوب رستم علی اف از آذربایجان شد و به مقام پنجم رسید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه