دوئل پورشیب برای کسب مدال طلا - مدال برنز بر گردن سنچولی

آغاز مرحله نخست لیگ جهانی کاراته

مرحله نخست لیگ جهانی کاراته به میزبانی پاریس فرانسه در جریان است.

دوئل پورشیب برای کسب مدال طلا - مدال برنز بر گردن سنچولی - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، نخستین مرحله لیگ جهانی در سال 2015 به میزبانی پاریس فرانسه آغاز شده که در وزن منهای84 کیلوگرم، ذبیح اله پورشیب نماینده تیم صدرای زیرآب در این پیکارها راهی دور پایانی شد.

پورشیب کاراته کاهای قزاقستان، انگلیس، لهستان، الجزایر، و یونان شکست داد تا امروز در فینال مقابل گوگیتای گرجستانی قرار بگیرد.

ایمان سنچولی در وزن 84+کیلوگرم، کاراته کاهای اسپانیا، پرتغال، اوکراین از پیش رو برداشت اما در مقابل حریف آلمانی 4 بر صفر مغلوب شد. در این مرحله ابتدا نماینده هلند را 5 بر صفر و در ادامه حریف فرانسوی را 11 بر 6 شکست داد و مدال برنز این وزن را بر گردن آویخت.

محمد شهریاری هم در وزن 60-کیلوگرم، مقابل حریف فرانسوی 8 بر صفر شکست خورد و حذف شد.

در وزن 75-کیلوگرم ابراهیم حسن بیگی نماینده آرژانتین را 5 بر صفر برد و در ادامه 3 بر 2 از کاراته کای گرجستانی باخت و از دور رقابتها کنار رفت.

آرش علی نژاد هم در در همین وزن مقابل نماینده مراکش 5 بر یک مغلوب شد و حذف گردید.

در بخش کاتای تیمی مردان هم تیم منتخب تبریز متشکل از احد شاهین، آرمین روشنی و فرزاد محمد خانلو ابتدا نماینده اسپانیا را 5 بر صفر برد و سپس مقابل تیک کویت 3 بر 2 نتیجه را واگذار کرد تا در جدول شانس مجدد به مبارزاتش ادامه دهد. در این جدول ابتدا حریفی از اوکراین را 5 بر صفر مغلوب کرد و در برابر تیم ایتالیا 5 بر صفر شکست خورد و حذف شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه