درخشش جوانان در مالزی

آغاز رقابت‌های کاراته آسیا

رقابت های کاراته قهرمانی آسیا که از صبح امروز در ورزشگاه چراس شهر کوالالامپور مالزی آغاز شده تا روز یکشنبه ادامه دارد.

درخشش جوانان در مالزی - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، چهاردهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی آسیا در رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال دختران و پسران صبح روز جمعه در کوالالامپور مالزی آغاز شد. در چهاردهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی آسیا در رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال دختران و پسران 370 کاراته کا از 28 کشور جهان شرکت دارند. رقابت های کاراته قهرمانی آسیا که از صبح امروز در ورزشگاه چراس شهر کوالالامپور مالزی آغاز شده تا روز یکشنبه ادامه دارد.

آرزو نعمتی پور در کاتا انفرادی به مسابقه پایانی راه یافت. نعمتی پور در نخستین روز این رقابت ها و در کاتای انفرادی جوانان در نخستین مسابقه خود پنج بر صفر حریف هندی را شکست داد و در دور بعد چهار بر یک کاراته کا تایلند را متوقف کرد. نعمتی پور با شکست دو حریف خود به رقابت پایانی راه یافت و باید برای مدال طلا با حریف ژاپنی مبارزه کند.

مهدی امامی در بخش پسران رقابت های کاتای انفرادی آسیا با پنج پرچم و نتیجه پنج بر صفر بازی را به حریف ژاپنی واگذار کرد و در صورت راه یافتن حریف به رقابت پایانی در مبارزه شانس مجدد شرکت می کند.

علیرضا خدری نیز در روز نخست پیکارهای کاتا قهرمانی آسیا در بخش نوجوانان پنج بر صفر حریف کویتی را از پیش رو برداشت اما در دور بعد نتیجه را چهار بر یک به حریف ژاپنی واگذار کرد.

فاطمه صادقی نیز در کاتای انفرادی نوجوانان بازی را با ناداوری و با نتیجه سه بر دو به نماینده ویتنام واگذار کرد و در انتظار مبارزه شانس مجدد است.

این رقابت ها عصر امروز در بخش کومیته نوجوانان ادامه می یابد.

در ادامه این رقابت ها و در بخش دختران کومیته نوجوانان سارا بهمنیار در وزن منهای 47 کیلوگرم ابتدا با کاراته کایی از هند مبارزه می کند و سپس رودروی حریفی از چین تایپه قرار خواهد گرفت.

در وزن منهای 54 کیلوگرم شقایق واحدی با کاراته کایی از هند روبرو می شود و در صورت پیروزی با برنده اندونزی و سوریه دیدار دارد.

مینا یوسفی کارته کای وزن منهای 54 کیلوگرم نیز با حریفی از مالزی مبارزه خواهد کرد.
در بخش پسران نیز در وزن منهای 52 کیلوگرم یحیی شهگل با برنده عربستان و کره جنوبی روبرو می شود و در وزن منهای 57 کیلوگرم، میثم جمالی پور ابتدا با نماینده تایلند دیدار دارد و در صورت پیروزی به مصاف برنده سنگاپور و کویت می رود.

مجتبی محمدی نیز در وزن منهای 63 کیلوگرم در مبارزه نخست مقابل حریفی از سنگاپور قرار می گیرد و در صورت برد به مصاف برنده کره جنوبی و کویت می رود
امین ساکت کاراته کای وزن منهای 70 کیلوگرم نیز ابتدا با نماینده هنگ کنگ و سپس با حریفی از اندونزی دیدار می کند.

در وزن کیلوگرم حمیدرضا نجاتی در نخستین مبارزه به مصاف حریف چینی می رود و سپس با برنده چین تایپه و قزاقستان مبارزه می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه