دایی: ملی‌پوشان نباید بوسنی را دست کم بگیرند - آرزوی همه ملت ایران صعود تیم ملی به مرحله حذفی است

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: دایی: ملی‌پوشان نباید بوسنی را دست کم بگیرند/ آرزوی همه ملت ایران صعود تیم ملی به مرحله حذفی است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آرزوی همه ملت ایران این است که تیم ملی برای اولین بار به مرحله حذفی جام جهانی صعود کند.


علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابتدا درباره بازی مقابل آرژانتین اظهار داشت: به نظر من بچه‌های ما در بازی مقابل آرژانت��ن بسیار با قدرت و محکم ظاهر شدند و به جای اینکه ما بازنده بازی باشیم مقابل یکی از بهترین تیم‌های جهان شایسته پیروزی بودیم.

وی افزود:‌ اما فوتبال همیشه ثابت کرده که قابل پیش‌بینی نیست، درست است بچه‌های ما با افتخار فوتبال خوب ایرانی را به نمایش گذاشتند و به هیچ عنوان شایسته باخت نبودند اما همیشه در فوتبال اتفاقاتی که دوست دارید رخ نمی‌دهد. من به نوبه خودم به تمام بچه‌های تیم ملی افتخار می‌کنم و مطمئنم که همه ملت ایران به این جوانان افتخار می‌کنند.

دایی خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم ملی نمایندگان شایسته‌ای برای ملت ایران بودند و من باز هم می‌گویم حق این بچه‌ها پیروزی مقابل آرژانتین با همه ستاره‌هایش بود.

وی در مورد بازی با بوسنی نیز گفت: ما برای نتیجه گرفتن در بازی آخر نیز باید مانند دو بازی قبل بسیار با روحیه وارد زمین شویم، هرگز نباید بوسنی را دست کم بگیریم چرا که این موضوع برای ما خطرناک می‌شود.

وی افزود: ‌این را همه می‌دانند و آرزوی همه ایرانی‌ها است که تیم ملی کشورمان با موفقیت در دیدار مقابل بوسنی برای اولین بار به مرحله بعدی جام جهانی صعود کند. این اتفاق می‌تواند گامی بلند برای فوتبال کشورمان باشد تا وارد فاز جدیدی شود. فوتبالی که استعدادهای فراوانی دارد و آن را در جام جهانی دیدید. پس امیدوارم هرگز بوسنی را دست کم نگیرند تا ان‌شاءلله با یک بازی خوب و منطقی مقابل این تیم و کسب نتیجه خوب برای اولین بار گام به مرحله دوم بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان بگذاریم. این آرزوی همه ملت ایران است.

انتهای پیام/ن


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه