دانشگاه آزاد عنوان پنجمی کاراته امارات را کسب کرد

به گزارش خبرنگار مهر ، رقابتهای بین المللی کاراته جایزه بزرگ الاهلی امارات با حضور کاراته کاهای نزدیک به 50 تیم از روز جمعه 10 بهمن در دبی آغاز شده بود که در نهایت ساعاتی قبل به پایان رسید و دانشگاه آزاد نماینده کشورمان در این مسابقات با کسب 3 مدال طلا، 7 نقره و 8 برنز جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد.

در جدول توزیع مدالها مصر با 16 مدال طلا، 14 نقره و 18 برنز در مکان نخست ایستاد، امارات میزبان بازیها با 14 مدال طلا، 9 نقره و 12 برنز دوم شد، عربستان با 6 مدال طلا، 4 نقره و 8 برنز در جای سوم قرارگرفت و ایتالیا با 4 طلا، 4 نقره و 5 برنز جایگاه چهارم را به خود اختصاص داد.

مهدی سلطانی کاپیتان دانشگاه آزاد ستاره این تیم بود که با برتری مقابل نماینده مصر ، "آرکانیا گوگیتا" دارنده مدال طلای قهرمانی جهان ، نماینده کویت و "یولداشوف" از قزاقستان به دیدار پایانی رسید و در این مرحله هم با رای داوران علی فداکار دیگر نماینده کشورمان را شکست داده و به نشان طلا دست یافت. فداکار هم با برتری مقابل نمایندگان هند ، مصر ، عربستان و دیگر نماینده مصر راهی بازی پایانی شده بود.

رزیتا علیپور دیگر کاراته کای تیم ایران در بخش کومیته انفرادی بود که با برتری مقابل کاراته کاهایی از قزاقستان ، امارات ، اتریش و ازبکستان را شکست داد و طلا گرفت. دیگر مدالهای تیم دانشگاه آزاد را حدیثه جمال در کاتای انفرادی (طلا)، هامون درفشی پور ، حمیده عباسعلی در کومیته انفرادی ، امیر یزدان تدین و یگانه شاه پری در کاتای انفرادی و تیم های کومیته مردان و بانوان (مدال نقره) ذبیح اله پورشیب ، محمد رضا بخش محمد لو ، سحر کرجی ، مهسا افسانه ، عارف فرهادی و کوشا تیموری و کومیته تیمی بانوان (مدال برنز) کسب کردند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه