خدابخش تنها نماینده ایران در روز چهارم - برنامه نمایندگان ایران در روز پایانی

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش رزمی:

خدابخش تنها نماینده ایران در روز چهارم - برنامه نمایندگان ایران در روز پایانی - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، این دوره از مسابقات روز جمعه در"گیونگجو" آغاز شد که در دو روز نخست این مسابقات نمایندگان اعزامی کشورمان توسط اسحاقی و عاشورزاده دو نشان طلا، یعقوبی یک نشان نقره و علیرضا نصر یک مدال برنز کسب کردند.

تکواندوکاران کشورمان روز گذشته و امروز در جدول مسابقات حضور ندارند و از فردا سه شنبه کار خود را از سر می گیرند. مهدی خدابخش تنها نماینده ایران است که فردا به دیدار رقبای خود می رود. وی در وزن 80- کیلوگرم پس از یک دور استراحت باید به مصاف برنده دیدار کره جنوبی و قزاقستان برود.

نکته قابل توجه در این وزن اینکه "آرون کوک" از جزایر سلیمان بعد از کسب طلای جایزه بزرگ چین و صعود به صدر جدول بهترین های دنیا رراهی گیونگجو شده و در این مسابقات حضور دارند. علاوه بر "کوک" ، "دامون سانسوم" از انگلیس ، "یونس ساری" از ترکیه ، "استیون لوپز" از آمریکا ، "کریستین کروز" از فیلیپین نامدارانی بودند که بعد از شکست در رقابتهای چین در این مسابقاتبه دنبال جبران ناکامی های خود هستند. در این وزن که 57 تکواندوکار حضور دارد.

چهارشنبه در روز پایانی این رقابتها، احمد محمدی در رده سنی بزرگسالان و دانیال صالحی مهر، کیمیا علیزاده و مهسا جدی در رده سنی نوجوانان به دیدار رقبایشان خواهند رفت. در وزن 87- کیلوگرم، محمدی پس از یک دور استراحت باید با برنده دیدار کره جنوبی و قزاقستان مبارزه کند.

صالحی مهر در وزن 73- کیلوگرم، در اولین پیکار رو در روی نماینده کره جنوبی قرار خواهد گرفت. جدی در وزن 59- کیلوگرم ابتدا با تکواندوکار کره ای مبارزه می کند و سپس به مصاف نماینده روسیه خواهد رفت. علیزاده دیگر نماینده ایران در این وزن نیز به مصاف "جین شیو" از چین تایپه خواهد رفت.

در ادامه مسابقات آزاد کره، فردا (سه شنبه) مهدی خدابخشی تنها نماینده وزن 80- کیلوگرم کشورمان مبارزات خود را پیگیری خواهد کرد.

مسابقات تکواندو آزاد کره با حضور 1770 تکواندوکار در سه رده سنی از روز جمعه آغاز شده و چهارشنبه هفته جاری به پایان می رسد. تیم ملی ایران در 2 رده سنی بزرگسالان و نوجوانان با 11 تکواندوکار در این رقابتها حضور دارد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه