حواشی هفته ششم دور برگشت لیگ برتر والیبال مردان

هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال به پایان رسید.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، در پایان هفته ششم دور برگشت لیگ برتر والیبال و یک هفته مانده به پایان این رقابت ها هشت تیم مرحله پلی آف مشخص شدند.

در گروه یک دور مقدماتی لیگ برتر والیبال تیم های پیکان تهران ، میزان خراسان، شهرداری تبریز و بازرگانی جواهری گنبد در حال حاضر در رتبه های اول تا چهارم قرار دارند و صعود خود به مرحله پلی آف را قطعی کردند.

همچنین در گروه دوم نیز تیم های متین ورامین، شهرداری ارومیه، نوین کشاورز و وزارت دفاع در حال حاضر در جایگاه های اول تا چهارم قرار گرفتند و صعود آنان نیز قطعی شده است.

هفته پایانی رقابت های لیگ برتر برای این تیم ها برای قطعی شدن جایگاه آنان است تا در مرحله پلی آف تیم های اول تا چهارم گروه یک به مصاف تیم های چهارم تا اول گروه دوم بروند.

حاشیه های هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال نیز به قرار زیر است:
- از شش دیدار این هفته سه مسابقه سه بر صفر به پایان رسید و سه تیم پیروز سه دیدار در پنج ست مشخص شد.

- این هفته لیگ برتر والیبال نسبتا تماشاگر کمی داشت که در مجموع 3650 به سالن ها آمدند که میانگین 608 نفر برای هر دیدار است.

- چهار تیم میزبان این هفته یعنی بازرگانی جواهری، سایپا البرز، وزارت دفاع و نوین کشاورز برابر حریفان به پیروزی رسیدند و تیم های پیکان تهران و تعاون گنبد در خانه حریف موفق به شکست میزبان شدند.

- امیرحسین درخشان در ست سوم دیدار وزارت دفاع و آلومینیوم المهدی بندرعباس از حسین پورکاشیان داور نخست این مسابقه کارت زرد گرفت.

- حمایت از کمپین « من محمد رسول الله را دوست دارم» امروز همچنان در لیگ برتر والیبال ادامه داشت و بازیکنان تیم والیبال وزارت دفاع پس از هر استراحت قانونی و درخواستی سرمربی، صلوات بر محمد و آل محمد می فرستادند.

- پس از پایان دیدار دو تیم وزارت دفاع و آلومینیوم المهدی از هر تیم یک بازیکن برای آزمایش تست دوپینگ انتخاب شد.

- بازیکنان تیم والیبال وزارت دفاع بعد از پیروزی برابر آلومینیوم که صعود این تیم به مرحله پلی آف را قطعی کرد، به روش جالب توجه ای شادی کردند که سوژه عکاسان و فیلم برداران شد.

- در دیدار ارتعاشات و تعاون گنبد بنری از سوی هواداران برای عرض تسلیت درگذشت پدر اسماعیل طالبی، بازیکن تیم های ملی نوجوانان و باشگاه ارتعاشات نصب شده بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه