حمید سوریان حذف شد - قاسم رضایی به یک قدمی مدال طلا رسید

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، چهار نماینده کشورمان در این رقابت ها به میدان رفته اند که نتایج کشتی گیران کشورمان در این رقابت ها به شرح زیر است:

در وزن 59 کیلوگرم حمید سوریان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل ابراهیم لابازانوف قهرمان روسیه در سال 2015 با نتیجه 4 بر 4 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل آندره برگ نروژی، سوریان از دور رقابت ها کنار رفت.

در همین وزن محسن حاجی پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم البیک تاژیف از بلاروس را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد وی در دور بعد با نتیجه 10 بر 7 مقابل هامت رستم از ترکیه را شکست خورد و باید منتظر حضور این حریف در دیدار پایانی باشد تا وی نیز شانس حضور در شانس مجدد را داشته باشد.

در وزن 98 کیلوگرم قاسم رضایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 3 بر صفر پاتریک کاوی از آمریکا را شکست داد. رضایی در دور سوم با نتیجه 10 بر صفر میکولا کریسوف از اوکراین را شکست داد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 3 بر صفر موسی اولویف از روسیه را شکست داد. رضایی در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 6 بر صفر آردو آروسار از استونی را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار فینال پیتر اوهلر از آلمان است.

در همین وزن مهدی علیاری پس از استراحت در دور اول در مسابقه دوم با نتیجه 8 بر صفر بالاز کیس قهرمان جهان از مجارستان را مغلوب کرد اما در دور بعد با نتیجه 6 بر 2 مقابل پیتر اوهلر از آلمان شکست خورد و با توجه به حضور اوهلر در دیدار فینال وی در گروه بازنده ها ابتدا به مصاف جوزف راو از آمریکا می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دیدار بعد به مصاف فیلیکس بالدوف از نروژ می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر برای کسب مدال برنز به مصاف فردریک شون از سوئد می رود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه