حسینعلی نعیمی سرمربی تیم تکواندو نونهالان شد

حسینعلی نعیمی سرمربی تیم تکواندو نونهالان شد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، اولین دوره مسابقات قهرمانی جهان نونهالان، 2 تا 5 مردادماه به میزبانی آذربایجان در باکو برگزار خواهد شد که تیم ملی ایران نیز با ترکیبی کامل در این رقابتها حضور خواهد داشت. فدراسیون تکواندو روز گذشته مدیر فنی و سرمربی این تیم را معرفی کرد.

برهمین اساس حمید باقی نژاد به عنوان مدیرفنی و حسینعلی نعیمی به عنوان سرمربی هدایت تیم ملی نونهالان را جهت حضور در این دوره از مسابقات قهرمانی جهان برعهده خواهند داشت.

باقی نژاد از مربیان سازنده تهرانی است که سابقه سالها مربیگری در تیم های ملی را در کارنامه دارد. حسین علی نعیمی نیز از دیگر مربیان سازنده تهرانی است که سابقه درخشانی در رده نونهالان دارد. هدایت تیم ملی ژاپن در مسابقات جام باشگاههای آسیا، قهرمان هفت دوره لیگ نونهالان، قهرمان شش دوره نونهالان کشور با تیم تهران، قهرمان سه دوره لیگ خردسالان کشور با تیم تهران، قهرمان 5 دوره مسابقات بین المللی بوسنی و مربیگری در تیم های ملی نوجوانان در سالهای 91 و 93 از در کارنامه نعیمی ثبت شده است.

وی در خصوص برنامه های خود برای نونهالان گفت: زمان اندکی تا مسابقات داریم و باید خیلی زود تمرینات را آغاز کنیم . پنجشنبه و جمعه هفته جاری مسابقات انتخابی در 10 وزن برگزار می شود و متعاقب آن در هر وزن دو نفر را به اردو دعوت کرده و کار آماده سازی را آغاز می کنیم.تمرینات به شکل جدی پیگری خواهد شد و قبل از آغاز ماه مبارک رمضان ترکیب نهایی را معرفی خواهیم کرد.

نعیمی ادامه داد: اکثر تکواندوکارانی که در مراحل قبلی مسابقات انتخابی عملکرد موفق داشتند از شهرستانها بوده اند به همین دلیل در جلسه ای که در فدراسیون خواهیم داشت همکاران خود را از مربیان زحمت کش شهرستانی انتخاب و معرفی خواهیم کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه