حسن رحیمی به فینال نرسید - لبدوف حذف شد

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: حسن رحیمی به فینال نرسید/ لبدوف حذف شد

نماینده وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان با شکست در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان شانس حضور در فینال را از دست داد.


به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس، در ادامه مسابقات چهل و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که از صبح امروز در سالن ژیمناستیک شهر تاشکند ازبکستان آغاز شده است، حسن رحیمی نماینده وزن 57 کیلوگرم کشورمان با شکست در مرحله نیمه‌نهایی مقابل دارنده مدال برنز المپیک از کره‌شمالی شانس حضور در فینال را از دست داد.

در وزن 57 کیلوگرم که 30 کشتی‌گیر حضور دارند حسن رحیمی در دور نخست با نتیجه 7 بر صفر (ضربه فنی) و پیش از پایان 3 دقیقه اول، مقابل لوان مترولی از اسپانیا به پیروزی دست یافت. نماینده کشورمان در دور بعد هم با نتیجه 10 بر 2 میکولا عیوضیان از اوکراین را شکست داد و گام به یک‌چهارم نهایی گذاشت.

رحیمی در این مرحله در حالی‌که با نتیجه 7 بر یک از ویکتور لبدوف، دارنده 2 مدال طلای جهان از روسیه پیش بود در نهایت با ضربه فنی به پیروزی رسید و جواز حضور در نیمه‌نهایی را کسب کرد، اما در این مرحله با نتیجه 5 بر 5 مغلوب ایل کیونگ یانگ، قهرمان سال 2009 جهان و دارنده مدال برنز المپیک لندن از کره‌شمالی شد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد. با این نتیجه ویکتور لبدوف، حذف شد تا روس‌ها شانسی برای کسب مدال در این وزن نداشته باشند و امتیاز تیمی کمی کسب کنند.

رحیمی برای کسب مدال برنز در دیدار رده بندی به میدان می رود.

انتهای پیام/م


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه