حذف سرگروه تیم ملی بانوان

به گزارش جوان ایرانی، در این مسابقات که در روسیه جریان دارد اکرم خدابنده سرگروه تیم ملی بانوان کشورمان در وزن ۷۳+ کیلوگرم دور اول را به دلیل سروزن نرسیدن "دانسه جوزف" از جزایر ویرجین پشت سرگذاشت و دور دوم به مصاف "نافیا" از ترکیه رفت.

در این دیدار خدابنده مبارزه خوبی را به نمایش گذاشت و در حالی که در راندهای اول و دوم و ابتدای راند سوم از حریف خود بهتر ظاهر شده و ۸ بر۶ تا ثانیه های پایانی پیش بود در نهایت ۹ بر ۸ بازنده شد و از دور مسابقات کنار رفت. نماینده ترک ها در رده سنی نوجوانان، مدال طلای چند دوره مسابقات قهرمانی اروپا و برنز قهرمانی جهان را در کارنامه دارد. در تورنمنت های هلند، اوکراین و مولداوی طی چند ماه کذشته قهرمان شده است.

امروز در بخش مردان محمد کاظمی در وزن ۵۴- کیلوگرم در دو مبارزه متوالی "جورجیو نیکولائو" از قبرس را ۱۵-۵ و "تایلر موسکات" از کانادا را ۱۵ بر صفر شکست داد. وی دور بعد باید با "وهاب عزیزی" از افغانستان پیکار کند.

تیم ملی تکواندوی کشورمان تاکنون در بخش مردان توسط فرزان عاشورزاده و مسعود حجی زواره، ۲ مدال طلا را به نام خود ثبت کرده است. علیرضا نصر ، فاطمه روحانی و اکرم خدابنده هم از دور مسابقات کنار رفته اند.

این دوره از مسابقات با حضور ۸۷۵ تکواندوکار از ۱۳۶ کشور ۲۲ اردیبهشت ماه به میزبانی روس‌ها آغاز و ۲۸ اردیبهشت ماه به پایان می رسد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه