جوانان والیبالیست در پی کسب تجارب جدید

تیم ملی والیبال جوانان ایران که در حال حاضر در اردوی چهارم آمادگی بسر می برد، چندین دیدار تدارکاتی و دوستانه برگزار کرد

جوانان والیبالیست در پی کسب تجارب جدید - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان از روز چهارشنبه 29 خردادماه آغاز شده است و به مدت 11 روز ادامه خواهد داشت.

تمرینات ویژه آمادگی جسمانی، تاکتیک های گروهی و تکنیک های والیبال از جمله تمرینات ملی پوشان در این اردوی آمادگی است که در دو نوبت صبح و عصر، تا روز جمعه ششم تیرماه ادامه خواهد داشت.

تیم ملی والیبال جوانان در این مرحله از اردوی آمادگی چندین دیدار تدارکاتی با تیم های والیبال نیروهای مسلح، تیم ملی ب و شهریار انجام داده است که فارغ از نتیجه آن ها، کمک زیادی به کسب تجربه بازیکنان جوان این تیم داشته است.

سرپرست تیم ملی والیبال جوانان گفت: مرحله پنجم اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان از روز دوشنبه نهم تیرماه آغاز خواهد شد و به مدت 10 روز نیز ادامه خواهد داشت.

امید هاشمی تصریح کرد: کادر فنی تیم ملی والیبال جوانان یک اردوی برون مرزی نیز برای این تیم مدنظر دارند که هنوز کشور مقصد مشخص نشده است اما دعوت نامه های دریافتی فدراسیون والیبال برای این موضوع در دست بررسی است.

وی در باره مصدومان تیم ملی والیبال جوانان گفت: در اردوی چهارم تیم ملی والیبال جوانان مصدومیت خاصی نداشته ایم و مصدومیت های جزئی نیز با تلاش کادر پزشکی و فیزیوتراب در حال درمان است.

حمید حمودی، الیار محرم زاده، معین معینی فر، محمد دلیری، هادی نیازی، جابر اسماعیل پور، امین اسماعیل نژاد، محمد علی پیران، محمد جواد معنوی نژاد، محمد حیدری، امین عبداللهی، سلیم چپرلی، شاهین شهروز، محمدرضا عوض پور، مهرداد شیبانی، جواد حکمتی، سهند الله وردیان، سید مهدی حسینی، رحمان تقی زاده و سعید تقوی بازیکنان حاضر در اردوی چهارم تیم ملی والیبال جوانان هستند.

فرهاد نفرزاده به عنوان سرمربی، مسعود آرمات و عباسعلی میرحسینی (مربیان)، طاهر گرافر (بدنساز)، محمد امین شاکری (آنالیزور)، میرابولفضل معصوم زاده (ماساژور)، غلامرضا نوروزی (پزشک) و امید هاشمی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در این اردو که در فدراسیون والیبال برگزار می شود، همراهی می کنند.

تیم ملی والیبال جوانان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کند. هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال آسیا از 25 مهرماه سال جاری به مدت 9 روز در بحرین برگزار می شود.

این رقابت ها با حضور 20 تیم در چهار گروه مقدماتی آغاز خواهد شد که تیم ملی والیبال جوانان ایران با تیم های هند، ترکمنستان، هنگ کنگ و قطر همگروه است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه