جلالی: در 2 هفته اول با تازه‌واردها بازی داریم و این بدشانسی ما است - مخالف انتشار قراردادها نیستم

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: جلالی: در 2 هفته اول با تازه‌واردها بازی داریم و این بدشانسی ما است/ مخالف انتشار قراردادها نیستم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: از بد شناسی ما است که در دو هفته ابتدایی لیگ با تیم‌های تازه به لیگ برتر آمده بازی داریم.


به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس، مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با سایپا گفت: در هفته اول نتوانستیم بازی مورد نظرمان را انجام بدهیم، از بدشناسی ما است که در دو هفته ابتدایی لیگ با دو تیم تازه وارد به لیگ برتر بازی کنیم. آنها برای شروع انگیزه ویژه‌ای دارند ما هم با تیمی کار می‌کنیم که نسبت به موفقیت این تیم در آینده تردید ندارم. از هر نظر این تیم خوب است و با برنامه بازی می‌کند و ما در آینده می‌توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

وی در مورد شناختش از پیکان گفت: بازی پیکان و سپاهان را مرور کرده‌ایم و می‌ت��انیم مقابل این تیم بازی خوبی انجام بدهیم و از تجربیات خودمان در بازی اول هم کمک می‌گیریم. کاوه رضایی، میلاد کرمانی و روزبه شاه‌علیدوست مصدومان ما هستند که احتمال دارد کاوه به فهرست 18 نفره ما برسد.

جلالی در مورد اینکه باشگاه‌ها مجبور به اعلام مبلغ قراردادهای خود شده‌اند گفت: به نظرم این مسئله یک موضوع پیچیده است. به اعتقادم باید در جلسه‌ای که جامعه‌شناس، اقتصاددان و نماینده دولت حضور داشته باشد و نمایندگان قوی از فوتبال این مسئله را بررسی کرده و مردم هم شاهد این بحث‌ها باشند و قضاوت کنند. من با خیلی از بازیکنان و مربیان در ارتباطم. آنها مشکلی با انتشار قراردادشان ندارند اما می‌گویند به شرط آنکه جامعه از انتشار قراردادهای ما خوشحال شود. خود من هم حساسیتی به این موضوع ندارم اما می‌دانم مشکلات اجتماعی به وجود آید. من زمانی که در آموزش و پرورش بودم نمی‌دانستم معلم دیگر چقدر حقوق می‌گیرد. اگر قرار است شفاف‌سازی در فوتبال باشد خیلی خوب است اما به شرطی که این موضوع برای همه جامعه فوتبال باشد چراکه اگر فقط برای اهالی فوتبال باشد این موضوع مشکل‌ساز خواهد شد.

وی افزود: همین‌حالا من در کشور مهندسی می‌شناسم که 700 هزار تومان حقوق می‌گیرد اما مهندسی هم وجود دارد که ماهی 80 میلیون تومان حقوق می‌گیرد و این تفاوت قیمت در کشور ما وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اعتراضات اهالی داوران در هفته اول لیگ برتر تصریح کرد: این موضوع مهمی است که بدانیم همیشه نباید از در تنبیه وارد شویم چراکه باید اعتماد به وجود بیاوریم. در همان بازی اول مقابل نفت مسجدسلیمان داور می‌توانست بازیکن حریف را اخراج کند و در صحنه دیگری می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد اما این کار را نکرد و ما هم اعتراض نکردیم چراکه به داور بازی اعتماد داشتیم و این روزها اعتماد در حال به وجود آمدن است اما صرفا از طریق تهدید و ارعاب نمی‌توان جواب گرفت به طوری که در 10 سال اخیر ما جوابی نگرفتیم.

جلالی درباره انتخاب بهترین‌های لیگ و اینکه آیا سایپا می‌توانست در این انتخابات نماینده‌ای داشته باشد یا نه تصریح کرد: به نظرم ابراهیم صادقی می‌توانست بازیکن اخلاق شود چراکه بازیکن با اخلاقی است اما در زمینه انتخاب پدیده انتظار نداشتم محمد عباس‌زاده انتخاب شود و فکر می‌کردم فرشاد احمدزاده، سجاد شهباز‌زاده یا مهدی شریفی به این عنوان انتخاب شود البته عباس‌زاده هم برای این انتخاب شایسته بود.

وی درباره پیش‌بینی‌اش از عملکرد سایپا در لیگ برتر چهاردهم خاطرنشان کرد: در اینکه کاری که می‌کنیم موفقیت‌آمیز است شکی ندارم چراکه انگیزه بازیکنان و جوانانی که در تیم‌ام دارم این نوید را به من می‌دهد. در بازی با نفت مسجدسلیمان نجوان 18 ساله‌ای را بازی دادم که نشان داد چه استعداد بزرگی است و فکر می‌کنم تا نیم‌فصل به 8 نفر از بازیکنان جوان بازی برسد و مطمئن هستم آنها تحول عمیقی در سایپا به وجود خواهند آورد.

وی در پایان درباره اینکه نامه‌ای به مهدی تاج فرستاده اظهار داشت: نامه‌ای به مهدی تاج دادم و از او خواستم در هر بازی به جای لیست 18 نفره 20 نفر در لیست قرار بگیرند تا شانس بازیکنان جوان برای بازی بیشتر بشود و امیدوارم سازمان لیگ این پیشنهاد را بپذیرد چراکه برای فوتبال ما خوب است.

انتهای پیام/خ


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه