تیم کاراته شهید زین الدین قم به نیمه نهایی کاتای قهرمانی کشور راه یافت

به گزارش جوان ایرانی، هفته سوم از مرحله دوم مسابقات کاراته باشگاه‌های کشور در بخش کومیته جوانه‌ها و کاتای نونهالان پسر عصر شنبه برگزار شد و نماینده قم با کسب ۳ پیروزی دیگر به نیمه نهایی رسید.

تیم کاراته شهید زین الدین قم در مسابقات کاتای نونهالان کشور شرکت کرده است و تنها تیم بدون شکست این مسابقه به شمار می‌رود و با ۳ برد دیگر با حفظ این رکورد به نیمه نهایی رسید.

تیم شهید زین الدین قم پس از کسب عنوان نخست مرحله گروهی در دور دوم در جدول گروه ۲ با تیم‌های شهید کبکانیان تهران، آوای رزم تهران و چای رفاه گیلان همگروه شد و در نخستین مسابقه از سد تیم شهید کبکانیان تهران گذشت.

نماینده قم در دومین مسابقه خود به دیدار تیم آوای رزم تهران رفت و ۷ بر ۳ به برتری رسید و در سومین مسابقه نیز با کسب پیروزی ۷ بر ۳ برابر چای رفاه گیلان موفق به صعود به نیمه نهایی به عنوان تیم نخست و بی‌شکست لیگ شد.

در این گروه شهید زین الدین قم با ۶ امتیاز تیمی و ۱۴ امتیاز انفرادی در مکان نخست ایستاد، چای رفاه گیلان با ۳ امتیاز تیمی و ۱۳ امتیاز انفرادی دوم شد و آوای رزم با ۳ امتیاز انفرادی در رتبه سوم قرار دارد.

در گروه نخست این مسابقات هم تیم‌های شهرداری اراک، امید ارژن فارس، فجر نجف آباد و هیئت کاراته گرگان حضور داشتند که تیم ارژن فارس با ۹ امتیاز تیمی و ۲۴ امتیاز انفرادی اول شد و هیئت کاراته گرگان با ۶ امتیاز تیمی و ۱۷ امتیاز انفرادی در مکان دوم قرار گرفت.

سید مجید وکیلی، حسین خدری، محمد بادبرین و امیرحسین تجری نفرات تیم کاتای شهید زین الدین را تشکیل می‌دهند و مربیگری این تیم بر عهده علی سلطانی است و با توجه به تجربه و توانمندی بالای نفرات اعزامی قم به کسب قهرمانی امیدواری زیادی دارد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه