تیم ملی کبدی بانوان به تایلند سفر کرد

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

تیم ملی کبدی بانوان به تایلند سفر کرد - تصویر 1

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کبدی ، تیم ملی کبدی بانوان ایران به منظور حضوری شایسته و قدرتمند در بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی ششمین اردوی آماده سازی خود را در دو کشور کره جنوبی و تایلند برپا کرده است . ملی‌پوشان کشورمان پس از برپایی یک اردوی مشترک با بانوان کبدی کار کره‌جنوبی و برگزاری دو دیدار دوستانه با آنها پوسان، صبح امروز شنبه به منظور انجام چند دیدار تدارکاتی دیگر به تایلند سفر کرد. اردوی تیم ملی بانوان در تایلند در شهر کراپی برگزار می‌شود.

در همین راستا محمدرضا مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی و نایب رئیس کنفدراسیون کبدی آسیا با مسئولان فدراسیون کبدی تایلند در خصوص شرایط برگزاری دیدارهای تدارکاتی و همچنین تمرین مشترک بازیکنان دو تیم جلسه مشترکی برگزار خواهند کرد.

تیم ملی کبدی ایران با کسب مدال برنز در بازی‌های آسیایی گوانگجو چین، دارنده نخستین مدال تیمی ورزش بانوان ایران پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است و ملی‌پوشان کشورمان با برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های قدرتمند آسیا و جهان قصد دارند در دومین حضور خود در بازی‌های آسیایی مدالی خوشرنگ‌تر از بازی‌های آسیایی 2010 را برای ایران اسلامی و جامعه ورزش کشور به ارمغان بیاورند.

بازی‌های آسیایی از اواخر شهریور ماه در شهر اینچئون کره جنوبی برگزار خواهد شد و تیم ملی کبدی بانوان ایران به عنوان یکی از رشتهپ‌های مدال آور کاروان اعزامی ایران در این مسابقات حضور خواهد یافت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه