تیم ملی والیبال نشسته بامداد فردا عازم لهستان می‌شود

برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان 2014

ملی‌پوشان تیم والیبال نشسته برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان بامداد فردا ـ چهارشنبه 21 خرداد ـ عازم لهستان خواهند شد.

تیم ملی والیبال نشسته بامداد فردا عازم لهستان می‌شود - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، تیم ملی ایران با ترکیب داود علی‌پوریان، صادق بیگدلی، مهدی حمیدزاده، محمد خالقی (تهران)، رضا پیدایش (البرز)، حسین فرزانه (قزوین)، ناصر حسن‌پور (آذربایجان غربی)، رمضان صالحی، مجید لشگری، سعید ابراهیمی (مازندران)، احمد ایری (گلستان)، میثم علیپور (گیلان) و به سرمربی گری هادی رضایی در رقابت های قهرمانی جهان حضور می‌یابد.

تیم ملی ایران در این مسابقات با آمریکا، مصر و عراق هم گروه است و اولین دیدار خود را 25 خرداد مقابل تیم ملی عراق برگزار می‌کند.

دومین و سومین دیدار ایران در مرحله گروهی نیز روزهای 26 و 27 خرداد به ترتیب مقابل مصر و آمریکا برگزار خواهد شد و پس از آن از هر گروه دو تیم به مرحله حذفی راه خواهند یافت.

در رقابت‌های قهرمانی جهان لهستان، 16 تیم در بخش مردان و 12 تیم در بخش زنان شرکت دارند که در گروه مردان تیم های حاضر به 4 گروه 4 تیمی به شرح زیر تقسیم شده‌اند:

گروه A: در این گروه تیم های لهستان، الجزایر، اوکراین و چین حضور دارند که تیم لهستان، میزبان مسابقات، به عنوان سرگروه معرفی شده است.

گروه B: در این گروه تیم های ایران، عراق، مصر و آمریکا حضور دارند که تیم ایران نیز بر اساس رنکینگ سال 2014، به عنوان سرگروه شناخته شده است.

گروه C: در این گروه تیم های بوسنی، قزاقستان، برزیل و کروواسی حضور دارند که در این گروه تیم بوسنی سرگروه است.

گروه D: در این گروه نیز تیم های روسیه، مراکش، آلمان و هلند قرار دارند و سرگروه این گروه نیز تیم روسیه است.

رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی جهان از 25 خرداد تا یکم تیر به میزبانی کشور لهستان و در شهر البلاگ برگزار خواهد شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه