تیم ملی والیبال ایران ست نخست را به فرانسه واگذار کرد

تیم ملی والیبال ایران ست نخست را به فرانسه واگذار کرد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، تیم‌های ملی والیبال ایران و فرانسه از ساعت 19 امروز پنجشنبه دیدار خود را در چارچوب مرحله گروهی رقابتهای قهرمانی جهان آغاز کردند که ست نخست این بازی را تیم فرانسه به سود خود خاتمه داد.

تیم ملی ایران در این بازی با ترکیب قبل خود یعنی معروف، موسوی، غفور، قائمی، میرزاجانپور، غلامی و ظریف(لیبرو) به میدان رفت. در شروع این ست فرانسوی‌ها سعی کردند تیم ایران را تحت فشار قرار دهند. این تیم با دو اختلاف برتری سعی کرد وقت اول استراحت فنی را به نام خود ثبت کند و حتی 4 بر 2 از تیم کشورمان پیش بود ولی شاگردان کواچ در امتیاز شش به این تیم رسیدند و در وقت اول استراحت فنی 8 بر 7 پیش افتادند.

بعد از آن فرانسوی‌ها در دفاع روی تور فوق‌العاده ظاهر شدند و امتیازات متوالی کسب کردند تا اینکه 12 بر 8 پیش افتادند. فرانسه که در سرویس خوب کار می‌کرد از اشتباهات متوالی ایران استفاده لازم را برد و در وقت دوم استراحت فنی 16 بر 13 برتری خود را ثبت کرد.

فرانسه بازی خوب خود را با دفاع روی تور عالی و سرویس‌های هدفدار ادامه داد و بازیکنان کشورمان را که حریف را به نظر دست کم گرفته بوند کاملا تحت تاثیر قرار داد. با اینکه محمودی جای غفور به میدان آمد شرایط تغییر نکرد و فرانسه ست نخست را 25 بر 18 برد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه