تیم ملی والیبال ایران ست نخست را به روسیه واگذار کرد

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، دومین دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و روسیه در چارچوب هفته هشتم رقابتهای لیگ جهانی از ساعت ۲۱ امروز شنبه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی آغاز شده است که در پایان ست نخست این بازی، تیم روسیه برابر ایران به برتری دست یافت.

تیم ایران که با برتری برابر روسیه در دیدار نخست از اعتماد به نفس بالایی برخوردار شده بود در این بازی امیر غفور را از ابتدا در ترکیب خود قرار داد و بازی را قدرتمندانه شروع کرد. سعید معروف، مجتبی میرزاجانپور، سیدمحمد موسوی، عادل غلامی و مهدی مرندی دیگر یاران تیم ایران بودند.

بعد از اینکه دو تیم در امتیازات اولیه برابر پیش رفتند تیم ایران وقت نخست استراحت فنی را ۸ بر ۵ به سود خود ثبت کرد. پس از آن تیم کشورمان با سرویس های خوب خود فاصله را افزایش داد اما روسیه در ادامه بازی با دریافت‌های بهتری که داشت فاصله را کاهش داد.

با وجود بازی خوب روسیه در اواسط ست نخست تیم ایران وقت دوم استراحت فنی را ۱۶ بر ۱۴ به سود خود خاتمه داد. روسیه در بازگشت به زمین در دفاع روی تور و دریافت‌های انتهای زمین عملکرد بهتری داشت و در امتیاز ۱۸ با ایران برابر شد تا کواچ تقاضای تایم اوت کند. روسیه حتی ۲۱ بر ۱۹ از ایران پیش افتاد اما بازیکنان ایران بازی را برابر کردند تا حساسیت در این لحظات دو چندان شود. روسیه با سرویس های خوب خود در نهایت این ست را ۲۵ بر ۲۳ برنده شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه