تیم ملی فوتبال صاحب 6 مربی شد

پس از اینکه طی روزهای اخیر در مورد دستیاران کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی شایعاتی در خصوص تعداد آنها و همچنین مبنی بر روزمزد بودن آنها به میان آمد، از فدراسیون فوتبال اخباری مبنی بر اینکه در دوره جدید حضور کی‌روش در فوتبال ملی کشورمان در تیم ملی، مربیان روزمزد وجود نخواهد داشت به گوش می‌رسد.

بر همین اساس و پس از مشخص شدن کادر خارجی تیم ملی از جمله کی‌روش به عنوان سرمربی و لوسیانو، دن‌گاسپار و میکو به عنوان دستیاران خارجی وی، کادر هدایت تیم ملی با دو مربی ایرانی بسته خواهد شد تا از این پس فقط 6 مربی روی نیمکت هدایت تیم ملی مستقر شوند.

همچنین با اظهار نظر روز گذشته کی‌روش، مبنی بر اینکه نام دستیار ایرانی‌ام را فقط دو نفر (کی‌روش و کفاشیان) می‌دانند؛ نام دو مربی ایرانی تقریباً مشخص شده و به نظر می‌رسد پس از بازگشت کفاشیان از بازی‌های آسیایی این موضوع نیز قطعی خواهد شد.

در حال حاضر از محمد خاکپور به عنوان یکی از دستیاران ایرانی کی‌روش نام برده می‌شود و احتمال حضور مدافع سابق تیم ملی در کادر هدایت تیم ملی زیاد است.

اگر چه مارکار آقاجانیان در تیم ملی به عنوان استعدادیاب به کارش ادامه می‌دهد که در صورت حضور روی نیمکت، گزینه دوم دستیاری منتفی خواهد شد. در غیر این صورت با حضور مارکار روی سکوها، جای برای یک دستیار ایرانی دیگر در کادرفنی کی روش باز خواهد شد.

گفتنی است میکو، مربی بدنساز تیم ملی قرار است از اردوی پرتقال کار خود را با تیم ملی آغاز خواهد کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه