تیم ملی تکواندو بامداد جمعه به روسیه می‌رود - تاخیر دو روزه بانوان

به گزارش جوان ایرانی، بیست و دومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان ۲۲ اردیبهشت‌ماه به میزبانی روسیه در چیلابینسک برگزار خواهد شد که تیم ملی تکواندوی ایران برای شرکت در این رقابتها در دو گروه عازم روسیه می‌شود.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون تکواندو گروه اول تکواندوکاران، اعضای تیم‌ملی مردان هستند. این نفرات بامداد جمعه (۱۸ اردیبهشت‌ماه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی مسکو شده و از آنجا به "چلیابیسنک" می‌روند.

محمد کاظمی، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، علیرضا نصرآزادانی، مسعود حجی‌زواره، مهدی خدابخشی، امید عمیدی و سجاد مردانی ترکیب تیم ایران در جام بیست و دوم هستند که هدایت این هوگوپوشان، برعهده بیژن مقانلو (سرمربی)، مهدی بی‌باک و مهرداد یوسفی (مربی) خواهد بود.

گروه دوم نیز، اعضای تیم ملی بانوان هستند که بامداد یکشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه راهی محل مسابقات می‌شوند. کیمیا علیزاده، شکرانه ایزدی، فاطمه روحانی، هانیه اخلاقی و اکرم خدابنده اعضای تیم ملی بانوان ایران را تشکیل می‌دهند که هدایت این نفرات برعهده مینو مداح (سرمربی) و آزاده یاسایی (مربی) است.

این دوره از مسابقات ۲۲ اردیبهشت‌ماه با حضور بهترین‌های تکواندوی جهان در سالن "تراکتور" شهر چلیابینسک آغاز می‌شود و ۲۸ اردیبهشت‌ماه با پایان خواهد رسید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه