تیم ملی تکواندو ایران با ۹ ملی پوش راه سامسون شد

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای بین المللی جایزه بزرگ ترکیه طی روزهای ۲۷ تا ۲۹ شهریورماه در شهر سامسون برگزار می شود. تیم ملی تکواندو ایران با هفت تکواندوکار در بخش مردان و دو تکواندوکار در بخش بانوان برای حضور در این مسابقات صبح امروز تهران را به مقصد محل برگزاری مسابقات ترک کرد.

تیم ملی تکواندو کشورمان در بخش مردان که در اولین مرحله مسابقات در روسیه موق به کسب یک مدال طلا و یک برنز شد. فرزان عاشورزاده که در روسیه با شکست همه رقبا طلای وزن ۵۸- کیلوگرم را کسب کرد در این مسابقات از روی سکوی تماشاگران شاهد مبارزه رقبای خود خواهد بود. در این وزن آرمین هادی پور به مصاف رقبای خود می رود.

در وزن ۶۸- کیلوگرم در غیاب بهنام اسبقی مصدوم علیرضا نصرآزادانی و ابوالفضل یعقوبی نمایندگان ایران هستند ، در وزن ۸۰- کیلوگرم مهدی خدابخشی بعد از استراجت در مرحله اول مسابقات گرندپریکس (مسکو به دیدار رقبای خود می رود. مسعود حجی زواره دیگر نماینده ایران در این وزن می باشد.

همچنین سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره مصدومیت به میدان مبارزه بازمی گردد . امید عمیدی هم در این وزن حضور دارد. هدایت تیم ملی تکواندوی کشورمان برعهده بیژن مقانلو (سرمربی) و مهدی بی باک و مهرداد یوسفی (مربی) است.

تکواندو

اکرم خدابنده ، مینو مداح و شکرانه ایزدی

در بخش بانوان هم تیم دو نفره ایران متشکل از شکرانه ایزدی و اکرم خدابنده با هدایت مینو مداح راهی این رقابتها خواهد شد. این دو تکواندوکار در مرحله اول گرندپریکس در سال ۲۰۱۵ با قبول شکست برابر رقبایشان از کسب مدال بازماندند، حالا در در دومین سابقه حضورشان در این میدان بزرگ به دنبال جبران ناکامی هستند. اما غایب بزرگ تیم زنان ایران، کیمیا علیزاده است. همچنین کیمیا علیزاده برای آنالیز رقبایش به این رقابتها اعزام می شود.

مسابقات جایزه بزرگ با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر رنکینگ در ۴ وزن المپیکی زنان و مردان برگزار می شود. به دارندگان مدال طلا ۴۰ امتیاز، نقره ۲۴ امتیاز و برنز ۱۴.۴ امتیاز برای افزایش امتیازات رنکینگ المپیک در راستای کسب سهمیه ریو ۲۰۱۶ تعلق خواهد گرفت.

برنا��ه مسابقات نمایندگان ایران:
جمعه (۲۷ شهریورماه) : اوزان ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان و ۸۰+ کیلوگرم مردان: شکرانه ایزدی، اکرم خدابنده، امید عمیدی و سجاد مردانی

شنبه (۲۸ شهریورماه) :اوزان ۴۹- کیلوگرم زنان و ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان:آرمین هادی پور، مسعود حجی زواره و مهدی خدابخشی

یکشنبه (۲۹ شهریورماه) اوزان ۵۷- کیلوگرم زنان و ۶۸- کیلوگرم مردان: ابوالفضل یعقوبی و علیرضا نصرآزادانی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه