تیم ملی بسکتبال فردا به مصاف چین می‎رود - اولین آزمون با باورمن

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، تورنمنت بین‎المللی اطلس اسپورت چین اولین رویداد رسمی است که تیم ملی بسکتبال با هدایت «درک باورمن» در آن شرکت کرده است و از این حیث اولین میدان برای محک خوردن این مربی آلمانی و شاگردانش به حساب می‎آید. اگرچه ۱۰ روز بیشتر از آغاز رسمی تمرینات تیم ملی نمی‌گذرد اما به هر حال حضور در این تورنمنت آماده‎سازی خوبی است برای تیم ملی که مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش دارد و می‎خواهد با تکرار قهرمانی در آسیا، اولین سهمیه المپیکی قاره آسیا را از آن خود کند.

تیم ملی بسکتبال برای شرکت در تورنمنت روز گذشته با ترکیب ۱۶ نفره متشکل از صمد نیکخواه بهرامی، مهدی کامرانی، حامد حدادی، اوشین ساهاکیان، حامد آفاق، آرن داودی، بهنام یخچالی، آرمان زنگنه، سعید داورپناه، سجاد مشایخی، فرید اصلانی، محمد جمشیدی، اصغر کاردوست، میثم میرزایی، محمد حسن‌زاده و جواد داوری عازم محل برگزاری مسابقات در شهر سوژو شد.

ژاپن، چین، آمریکا، ایتالیا، لیتوانی، اسلواکی و استرالیا در کنار ایران هشت تیم شرکت‌کننده در تورنمنت بین‌المللی اطلس اسپورت هستند که طی روزهای ۵ تا ۱۰ مردادماه در سوژو برگزار می‌شود. ایران، چین، اسلواکی و ایتالیا تیم‌های گروه اول این رقابت‌ها هستند و در گروه دوم نیز چهار تیم آمریکا، ژاپن ، لیتوانی و استرالیا به مصاف هم می‎روند. ضمن اینکه ۲۹ هزار دلار جایزه نقدی در نظر گرفته شده برای تیم قهرمان این رقابت‎هاست. جایزه نقدی تیم‎های دوم و سوم نیز به ترتیب ۱۶۰۰۰ و ۹۷۰۰ دلار است.

تیم ملی بسکتبال فردا و در روز نخست این رقابت‎ها و در قالب دیدارهای گروه اول مسابقات به مصاف تیم میزبان می‎رود. سپس به ترتیب با ایتالیا و اسلواکی دیدار می‎کند.

برنامه کامل دیدارهای ایران و دیگر تیم‌های شرکت کننده در تورنمنت بین‌المللی اطلس اسپورت چین به شرح زیر است:

دوشنبه ۵ مردادماه
* ایران - چین
* ایتالیا - اسلواکی
* لیتوانی - ژاپن
* آمریکا - استرالیا

سه شنبه ۶ مردادماه
* چین - اسلواکی
* ایتالیا - ایران
* استرالیا - لیتوانی
* ژاپن - آمریکا

چهارشنبه ۷ مردادماه
* چین - ایتالیا
* ایران - اسلواکی
* استرالیا - ژاپن
* لیتوانی- آمریکا

به گزارش مهر، هشت تیم شرکت کننده در تورنمنت بین‌المللی اطلس اسپور پس از یک روز استراحت، روز جمعه دیدارهای خود را دنبال می‎کنند. چهار تیم برتر مرحله گروهی (دو تیم از هر گروه) روز جمعه در قالب مرحله نیمه نهایی به مصاف هم می‎روند و چهار تیم دیگر هم برگزار کننده دیدارهای تعیین رده‎بندی جایگاه پنجم تا هشتم خواهند بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه