تیم دو نفره تکواندو کامل شد - اسحاقی مجوز سفر گرفت

تیم دو نفره تکواندو کامل شد - اسحاقی مجوز سفر گرفت - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، تکواندو کشورمان برای حضور در المپیک نوجوانان در بخش پسران دو سهمیه داشت که دانیال صالحی مهر در وزن 73- کیلوگرم با برتری مقابل رقبای خود در مسابقات انتخابی از مدتها قبل حضور خود در نانجینگ را تثبیت کرده بود. اما نماینده ایران در وزن 48- کیلوگرم مشخص نبود. رقابت نزدیک محمد اصلانی و مهدی اسحاقی کار مربیان را برای انتخاب نفر برتر با دشواری مواجه ساخته بود که در نهایت مبارزات خوب اسحاقی در رقابتهای آزاد کره وحذف اصلانی کفه ترازو را به سوی وی سنگین تر کرد و در نهایت هم وی جواز سفر به چین را کسب کرد.

محمدرضا زوار در این خصوص گفت: پس از بررسی لازم در خصوص انتخاب نمایندگان تکواندو ایران در مسابقات المپیک نوجوانان نانجینگ، مهدی اسحاقی و دانیال صالحی مهر نفرات اعزامی به این رقابتها در بخش پسران خواهند بود.

سرمربی تیم ملی نوجوانان تصریح کرد: پس از رقابتهای انتخابی و پیروزی محمد اصلانی، ما اعلام کردیم تا زمانی که وقت به ما اجازه دهد امکان جا به جایی نفرات و حتی حضور تکواندوکاری دیگر در این وزن وجود دارد، مهدی اسحاقی با توجه به عملکردی که در مسابقات جهانی، مسابقات آزاد کره جنوبی، نحوه تمرینات و آزمون هایی که در حین اردو داشت، نظر کادرفنی را جلب کرد و ما او را جایگزین محمد اصلانی کردیم.

درکنار این دو تکواندوکار در بخش مردان ، کیمیا علیزاده که صبح امروز به عنوان پرچمدار کاروان ایران در المپیک نانجینگ انتخاب شد در بخش بانوان دیگر تکواندوکار اعزامی ایران در این رقابتها خواهد بود.

مسابقات تکواندو المپیک نوجوانان 2014، 26 تا 30 مردادماه به میزبانی نانجینگ چین برگزار می شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه