تیم‌های پایه پرسپولیس باید با نگرشی حرفه‌ای‌تر به فعالیت بپردازند

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

تیم‌های پایه پرسپولیس باید با نگرشی حرفه‌ای‌تر به فعالیت بپردازند - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، حسین عبدی در خصوص آخرین وضعیت تیم‌های پایه باشگاه پرسپولیس، ضمن بیان مطلب فوق افزود: با هماهنگی‌های انجام شده و حمایت باشگاه از آکادمی و تیم‌های پایه، امیدواریم تمرینات این تیم‌ها هرچه سریعتر آغاز شود تا با کمک یکدیگر بتوانیم زمینه رشد و ارتقا بازیکنان و تیم‌های پایه را ایجاد کنیم.

وی افزود: یقینا با پشتکار و همکاری‌های همه جانبه ارکان باشگاه و کادر فنی، تیم‌ها به شرایط ایده‌آلی خواهند رسید و ما قصد داریم با برنامه‌های در نظر گرفته شده، حرکت مفیدی را طی کنیم. در حال حاضر قصد داریم تیم‌ها هرچه زودتر تشکیل و کارشان را شروع کنند چون تا حدودی زمان را از دست داده‌ایم.

عضو کمیته فنی باشگاه تصریح کرد: باشگاه یک ورزشگاه کامل را در اختیار گرفته تا تیم‌های پایه مشکلی برای زمان تمرینات نداشته باشند. تیم‌های پایه باید با نگرشی حرفه‌ای‌تر به فعالیت بپردازند چرا که کمیته فنی باشگاه، نظر ویژه‌ای روی این موضوع دارد. در نظر داریم هفته‌ای یکبار جلسه‌ای با کادر فنی تیم‌ها داشته باشیم تا راهکارهای مناسبی را مد نظر قرار دهیم و با یکسان‌سازی تاکتیکی در تمام رده‌های سنی از نونهالان تا امید به یک هدف مشخص نزدیک شویم.

وی که با سایت باشگاه پرسپولیس گفتگو می‌کرد، در ادامه تاکید کرد: در نشست امروز برنامه هفتگی مشخص شد و نوع کار و اموری که باید انجام بدهیم را با هم هماهنگ کردیم. کادرفنی تیم‌ها الان باید هرچه سریعتر در انتخاب بازیکنان عمل کنند. باشگاه بودجه مناسبی را برای پیشبرد اهداف کوتاه و بلند مدت در نظر گرفته است.

عبدی در پایان گفت: من و خیلی از دوستان پرسپولیسی دوست داریم در هر بخشی کمک کنیم اما باید بدانیم این کمک باید در چه سطح و چه استانداری صورت بگیرد. خیلی مهم است به چه شکلی بتوانیم پرسپولیس را با یک حرکت روبه جلو هدایت کنیم چرا که پیش از این نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه